Ziraat Bankasından Tatil Destek Kredi Paketi

Ziraat Bankası’nın yeni tatil destek kredi paketi ile tatile gitmek isteyenlere yardımcı olmak için sunulan kredi paketini inceleyebilirsinz.

Bankkart ile Tatil Destek Paketi

Tatil yapmak isteyen ve Ziraat Bankası aracılığı ile maaş alan emekli veya çalışan müşteriler tatil ve seyahat giderlerini karşılamak için sunulmuş olan Tatil destek kredi paketlerinden yararlanabilecekler.

01 Temmuz – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında krediyi kullanabilirsiniz.

10.000 TL’ye kadar ertelemeli Tatil Destek Kredisi

Ziraat Bankasıyla anlaşma yapan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran kişilere konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere toplam 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

İnternet üzerinden Tatil Kredisi başvurusu

Müşterilerimizin başvuruları acenteler tarafından Bankamıza iletilecektir, kredi değerlendirme sonucu müşterilerimize SMS olarak iletilecektir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşterilerimizin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil ve İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

Örnek ödeme tablosu

Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay)Taksit SayısıAylık Faiz OranıKredi Tahsis Ücreti Taksit TutarıToplam Geri Ödeme TutarıYıllık Maliyet Oranı
10.000 TL366300,98%52,50.-TL421,58 TL12.647,40 TL10,4816
*Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.

Anlaşmalı Seyehat Firmaları

Anlaşmalı firmalar: JOLLY TUR, ETSTUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ, TATİL SEPETİ ( ÇOK YAKİNDA)

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Diğer taraftan Bankamızla Tatil Destek Kredi Paketi kapsamında Anlaşmalı Turizm Sektöründeki Üye İşyerleri(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)nde işlem yapacak Bankkart sahibi bireysel müşterilerimize vade farksız-peşin fiyatına 15 taksitli işlemlerde 3 ay ödemesiz dönem hakkı sunulacaktır.

Kampanya Detayları

 • Bankkart ile Tatil Destek Paketi kapsamında turizm sektöründeki anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız yurtiçi tatil alışverişlerinizde ilk 3 ay geri ödemesiz, 15 ay vade farksız taksit avantajı sunulacaktır.
 • Kampanya, anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız yurtiçi tatil alışverişlerinizde Bankkart POS`larından yapılacak 15 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya koşullarını sağlayan 15 taksitli işlemlerde Fiziki POS’lar ve sanal POS’larda otomatik olarak 3 ay ödemesiz dönem kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki toplam taksit sayısı 3 ay ödemesiz dönem eklenmiş olarak 18 ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya bireysel müşteriler için geçerlidir.
 • Bankkart Başak ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya dahil firmalar; Ets, Gezinomi, Jolly, TatilBudur, Tatilsepeti, Touristica ,Pronto Tour.
 • Kampanyaya dahil firmalar kampanya döneminde değişebilir.
 • Yasal mevzuat gereği uygulanabilecek azami taksit sayısı, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili alışverişlerde üç ay, yurt içine ilişkin konaklama ile ilgili harcamalarda on sekiz ay olarak uygulanır.
Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

İspanya’da pandemi nedeniyle 1 milyon istihdam kaybı

İspanya Ulusal İstatistik Enstitüsü'ne bağlı Aktif Nüfus Anketi, kurumunun açıkladığı verilere göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomide yarattığı olumsuz etkilerden dolayı yılın ikinci çeyreğinde 1 milyondan fazla istihdam kaybı yaşandı.
Devamını Oku

Evlilik trendlerinde pandemi etkisi

Armut verilerine göre, pandemiye rağmen evlilik tekliflerinin en çok gerçekleştiği zamanlar yaz ayları ve sonbaharın ilk ayları oldu. Evlilik ...
Devamını Oku

Kredi Notum Kaç Olmalı? Kredi Değerlendirmesinde ki Etkili Faktörler

Kredi çekmek isteyen kişilerin aklındaki en büyük sorulardan bir tanesi olan kredi alabilmek için"Kredi Notum Kaç Olmalı" sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Bunun yanında kredi notu dışında bankaların kredi vermek için önemli bulduğu diğer etkenleride bu yazımızda bulacaksınız.