Ziraat Banka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma – 2020 Güncel

Ziraat Banka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma-2019 Güncel
Ziraat Banka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma-2019 Güncel

Ziraat Bankası ülkemizde bulunan en eski bankalardandır. Kuruluşu Osmanlı dönemine dayanan ziraat bankası kurulduğu dönemde çiftçilere destek amacıyla icraate başlamıştır. Ayrıca üç devlet bankasından bir tanesidir. Özellikle en fazla emekliler tarafından kullanılan Ziraat Bankası, burs ve öğrenim kredileriyle öğrencilerinde en fazla kullandığı bankadır. Çok fazla kesime hitap etmesi nedeniyle hemen hemen her il de, ilçede ve hatta kasabalarda dahi şubesi bulunmaktadır. Emekli vatandaşların en çok kullandığı banka olan Ziraat Bankası müşterilerinin problemleri ve soruları için müşteri hizmetlerinde ve şubelerinde yardımcı olmaktadır. Fakat her soruyu ve sorunu şubede hallettirmek biraz zor olabiliyor. Bankanın yoğunluğu ya da bilgi azlığı sebebi ile şubeden işlem yaptırmak zorlaşabiliyor. Bu nedenle müşteri hizmetleri banka müşterileri tarafından fazlaca kullanılmaktadır.

Yapılacak bankacılık işlemleri, kredi kartı başvuruları, burs ödemeleriyle ilgili bilgi alma, şifre işlemleri gibi birçok işlemlerde çağrı merkezi aranabilir. Kartınız ile ilgili şüpheli bir durum hissederseniz zaman kaybetmeden müşteri hizmetlerini arayıp kartınızı iptal ettiriniz. Müşteri hizmetlerinde kayıp kart bildirimlerinin önceliği vardır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri

0850 220 00 00

ZİRAAT BANKASI DİREK BAĞLANMA:

1. İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan “444 00 00” numarasını arayın.
2. Sonrasında karşınıza çıkan menüde “1” tuşlaması yapın.
3. Daha sonra ise gelecek menüde “6” tuşuna sonrasında ise “0” tuşunu tuşlayın.

Müşteri hizmetlerine bağlanmadan neler yapılabilir:

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Ziraat Bankası internet şifresi alma

Ziraat Banka müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlayabilmek için öncelikle ‘’444 00 00’’ numaralı çağrı merkezi hattını aramanız gerekir.

Operatör çıktından sonra 1’i tuşlayarak devam edip, diğer menüde 6 tuşlamasını yapmanız gerekiyor.

Son olarak çıkan sesli yanıtta 0’ ı tuşladıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Bu tuşlamaları yaparken istenilen durumda TC kimlik numaranızı da tuşlamanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanmanın bir diğer yolu da ‘’0850 220 00 00 ‘’ numaralı hattı aramaktır.

Operatör çıktığından size soyadınızla hitap edecektir. Soyadınız yanlış ise 1’ i tuşlayıp TC kimlik numaranızı tuşlamanız gerekir. Daha sonra ‘’6’’ tuşuna basıp ardından ‘’0 ‘’ ı tuşlarsanız müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bağlanma süresi çağrı merkezinin yoğunluğuna göre uzayabilir. Sistem sizi sıraya almış olacaktır. Ve size bunu bildirecektir. Telefonu kapatmadan beklemeye devam edip, müşteri hizmetleriyle konuşabilirsiniz.444’lü hatlar müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmaktadırlar. Arama yapmadan önce bu numaraları tercih etmeniz daha hızlı işlem yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Ne Demek?

Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezine 0850-220-00-00 numarasından 7/24 kolayca ulaşabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Direk Operatöre Bağlanma Tuşları

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk operatöre bağlanmak için 444 00 00 numarasını ya da 0850 220 00 00 numaralarını tuşlayarak operatörden direk işlemlerinizi yapmak adına tuşlamalar yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Güncelleme Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası telefon bilgilerinizi güncelleyebilmek için yapmanız gereken tek şey 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından birisini aramaktır. Bu numaraları arayarak telefon bilgisi güncelleme yaptırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Merkezi Nerede?

Ziraat Bankası merkezi Türkiye’nin Ankara ilinde bulunmaktadır.

Ziraat Bankasındaki Hesabımı Nasıl Öğrenebilirim?

Ziraat Bankasında bulunan hesabınızı öğrenmek için bankada kayıtlı olan cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden“BAKIYE” yazarak 4747’ye göndermeniz gerekir. Böylece bakiye bilgileriniz kısa mesja olarak size gönderilecektir. Belirli bir hesabın bakiyesini istiyorsanız BAKIYE ( Ek No) yazıp 4747’ye göndermeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası Saat Kaça Kadar Açık?

Ziraat Bankası hafta içi her gün sabah 09.00 saatinde açılır ve 12.30 saatinde öğle yemeği tatiline girer. 13.30’da öğle yemeği tatili biter ve akşam 17.30 saatine kadar Ziraat Bankası hizmetlerine devam eder. Hafta sonu Ziraat Bankası kapalı olur.

  1. Ziraat Müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur?

    444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından birini aradıktan sonra,
    – Operatör çıktıktan sonra 1 ve 6 tuşlaması yapmalısınız,
    – Son olarak sesli yanıt kısmında 0'ı tuşlayıp müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

  2. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma numarası nedir?

    444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından istediğiniz birini arayabilirsiniz.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Table of Contents Şubeye gitmeden kolay kredi veren bankalarŞubeye gitmeden ne kadar kredi çekebilirim, ne kadar masraf öderim?Kredi…