Vakıfbank EFT ve Havale Saatleri

Vakıfbank EFT ve Havale Saatleri

Vakıf Bank kullancıları için EFT ve Havale Saatlerini araştırdık. Vakıf Mobil veya İnternet bankacılığı ile işlem yaptınız ve ne zaman hesaba geçeceğini merak ediyorsanız bu içeriğimizde bütün cevapları bulabilirsiniz. Buna artı olarak yaptığınız EFT işleminin ne kadar ücrete tabii olduğunuda inceleyeceğiz.

 

Vakıfbank müşterileri için EFT saatlerini araştırdık. Vakıfbank’ta EFT işlemi saat 17.15 kadar yapılabilir. Zamanında (Hafta içi) EFT talimatı vermeniz durumunda 10 dk içerisinde işlem sonuçlanır, ancak bankada yoğunluk varsa bu işlem bir kaç saati bulabilir. 17.15’dan önce EFT talimatı verilmişse işlem gün içerisinde gerçekleşir ancak 17.15’dan sonra EFT işlemi yapılırsa sonraki iş gününe aktarılabilir.

EFT işlemi Cuma günü geç saatlerde yapılırsa, haftasonu boyunca para transferi gerçekleşmez, ilk iş gününde, eğer resmi tatil değilse pazartesi günü işlem sabah mesai saatleri başlangıcında gerçekleşir.

EFT işleminizin üzerinden bir işgünü geçtiği durumda para transferi gerçekleşmemişse, Vakıfbank’ta EFT sorgulama işlemi yapılmalı. Herhangi bir sorun yoksa banka uyarılmalıdır.

 

Vakıf Bank EFT Saati Güncellendi (09.09.2018)

EFT saatini 17:15’e kadar uzattık. Geç EFT işlemlerinizi Şubelerimiz, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Çağrı Merkezimiz aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vakıf Bank EFT İşlem Ücretleri

Bankanın farklı bir bankaya para transfer işlemine EFT nedir. EFT’ler belli saatler içinde gerçekleştirildiğinde diğer bankanın hesabına gün içinde düşmekte veya eft saatleri dışında yapılan et işlemleri ise bir sonraki günün mesai başlangıcına kadar beklemektedir. EFT yapan kişiler farklı bir bankaya parayı transfer ettikleri için bir çok bankada olduğu gibi bu işlemde Vakıf Bank kullanıcıları için ücretlidir.

Not: Banka ile çalışan kurumların çalışanlarına eft işlemlerinden ücret alınmadığıda görülmektedir.

EFT ücretine tabii olup olmadığınızı bankanın Çağrı Merkezi, (0850 222 0 724) aracılığı ile sorarak öğrenebilir veya eft işlemi yapmaya çalışarak işlemi tamamlamadan hemen önce ekranda kesinti olup olmayacağını bildirmektedir.

 

Vakıf Bank EFT İşlem Ücretleri görmek için Tıklayınız.

 

Vakıf Bank EFT ve Havale Yapılabilecek Kanallar

Her bankanın EFT işlemi gerçekleştirilebilecek kanalları vardır. Bu kanallar üstte bilgisini aktardığımız saat aralığında gerçekleştirilmesi halinde; işlem hafta içi eft saatleri içinde yapılmışsa gün içinde karşıdaki hesaba aktarılır. İşlem hafta sonu (Cuma günü saat 17.15’ten sonra – Cumartesi – Pazar) yapılmışsa sonraki haftanın ilk mesai günü ve saatinde işleme alınır. Vakıf Bank aracılığı ile eft yapabileceğiniz kanallar;

  • Şubelerimiz,
  • VakıfBank İnternet Bankacılığı,
  • Mobil Bankacılık Uygulaması,
  • Çağrı Merkezi, (0850 222 0 724)
  • ATM aracılığıyla yapabilirsiniz.

 

 

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Kredi Notum Kaç Olmalı? Kredi Değerlendirmesinde ki Etkili Faktörler

Kredi çekmek isteyen kişilerin aklındaki en büyük sorulardan bir tanesi olan kredi alabilmek için"Kredi Notum Kaç Olmalı" sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Bunun yanında kredi notu dışında bankaların kredi vermek için önemli bulduğu diğer etkenleride bu yazımızda bulacaksınız.
2018 Yılı En Kolay Kredi Veren Bankalar
Devamını Oku

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Bu yazımızda "en kolay kredi veren bankaları" araştırdık. Bu bankalar ve kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi vereceğim. İçeriğimizde hiç bir şekilde reklam kullanılmamış olup değerli takipçilerimizin sıkça sorduğu soruya cevap vermeye çalıştım.