***TSKB* *TSK*** TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.( İdare Konseyi Komiteleri

TURKIYE SINAI 2021-04-01 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! TURKIYE SINAI ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık …

TURKIYE SINAI 2021-04-01 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! TURKIYE SINAI ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

***TSK*** TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.( İdare Heyeti Komiteleri )

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe
İdare Konseyi Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Evet (Yes)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi
31.03.2021
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Bankamızın 25.03.2021 tarihli Olağan Genel Heyet Toplantısında İdare Konseyi Üye seçimi yapılmış olup, İdare Konseyimizin 31.03.2021 tarihli toplantısında    a) Kontrol Komitesi üyeliklerine Sayın Mahmut Magemizoğlu (Başkan), Sayın Gamze Yalçın (Üye),   b) Kurumsal İdare Komitesi üyeliklerine Sayın Gamze Yalçın (Başkan), Sayın Zeynep Hansu Uçar (Üye),   c) Fiyatlandırma Komitesi üyeliklerine Sayın Gamze Yalçın (Başkan), Sayın Zeynep Hansu Uçar (Üye),   d) Sürdürülebilirlik Komitesi üyeliklerine Sayın Mithat Rende, Sayın Ece Börü, Sayın Zeynep Hansu Uçar, Sayın Ozan Uyar,  e) Kredi Revizyon Komitesi üyeliklerine Sayın Mahmut Magemizoğlu (Başkan), Sayın Ece Börü (Üye), Sayın Ozan Uyar (Üye), Sayın Bahattin Özarslantürk (Üye)     seçilmişlerdir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922723

BIST

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/borsa/hisse/turkiye-sinai/kap-haberi/260007

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

CES 2021’de öne çıkanlar


Pandemiden ötürü bu yıl dijital olarak gerçekleştirilen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2021, akıllı telefonlardan sıhhat ...
Devamını Oku

Almanya ekonomisinde tarihi küçülme

Koronavirüs krizi nedeniyle Almanya ekonomisinde tarihi bir küçülme yaşandı. GSYİH, ikinci çeyrekte ilk çeyreğe göre yüzde 10,1 küçüldü. Önceki yılın aynı dönemine göreyse küçülme yüzde 11,7.