Teknosa e-ticaret pazaryeri yatırımına karar verdi

Teknosa bünyesinde pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verdiğini duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada …

Teknosa bünyesinde pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verdiğini duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada önümüzdeki üç yıllık devir içerisinde ana stratejik önceliklerinden biri olarak, pazaryeri…

Teknosa elektronik pazaryeri işine girme kararı aldı.

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada Teknosa bünyesinde pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verildiği belirtildi. Şirket önümüzdeki üç yıllık devir içerisinde ana stratejik önceliklerinden biri olarak pazaryeri yetkinliklerinin oluşturulması için çalışmalara başlanması kararının İdare Konseyi’nce 21.04.2021 tarihinde görüşülerek bağlandığını belirtti.

Açıklamada, “Üçüncü kişi satıcıların Teknosa müşterilerine teknosa.com üzerinden elektronik eser satışı gerçekleştirmelerine imkan tanımak ve böylelikle Teknosa müşterilerinin gereksinimlerini en kapsamlı biçimde adreslemek üzere tasarlanan pazaryeri, Teknosa‘nın mağazacılık ve çevrimiçi kanallardaki mevcut güçlü yetkinliklerine de aktif bir biçimde entegre olacak ve bölümde pek çok birincisi hayata geçiriyor olacaktır. ” sözleri kullanıldı.

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/teknosa-elektronik-pazaryeri-yatirimina-karar-verdi-2278943

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

İsviçre Krizi daha rahat atlattı.

Kovid-19'un yarattığı krizi İsviçre Ekonomi Enstitüsü'nün verilerine göre Avrupa ülkelerine göre çok daha iyi bir oranda atlattığı görülüyor.