SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)

 

Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık bütün işlemlerimizi elimizin altında olan telefonlarla halledebiliriz. Bunların başında gelen banka işlemleridir özelikle kredi işlemleri için yaptıkları kampanyalardan sadece SMS yoluyla bile rahatlıkla faydalanabiliyoruz. Faydalandığımız bu kampanyaların başında tabi ki kredi işlemleri geliyor ve SMS ile neler yapabiliyoruz bir bakalım. SMS ile Kredi, Telefondan SMS Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar ve SMS anında kredi veren bankalar listesi, sms kredisi veren bankalar, sms ile hızlı kredi kullanabileceğiniz bankalar gibi soruları cevaplandırmaya çalışacağız. İşte bütün bu soruların cevabı artık günümüzün her yerinde olan internet bankacılığıyla yapıyoruz. Mobil bankacılıkta denilen bu işlem artık bankacılıkla ilgili bir çok işlemimizi hallediyor ve kolaylaştırıp bize zaman kazandırıyor. Her geçen gün artan mobil bankacılık işlemini bütün bankalar tarafında hızla kullanılmaya ve yayılmaya başlandı. çünkü tüm bankalar dijitaleşme çabasına girmeye başladı diyebiliriz.

 

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Günümüzde tüm bankalar SMS mobil bankacılık ile kredi yada kredi kartı başvurusu alabilir ve değerlendirebilir, ama bu başvurunuz kabul edilecek anlamına gelmiyor. Birçok banka mobil internet bankacılık için şubeye gitmenize gerek duymazken bazı bankalarda bu durum değişebiliyor. Örneğin SMS ile mobil bankacılık başvurusu yaparken banka bu işlemi sadece ön onay olarak kabul edip size gerekli gördüğü işlemler için bankaya çağırabilir. Eğer banka ön onay için bankaya çağırdıysa büyük ihtimale sizden ek bilgi ve ek belgeler istemiştir. Örneğin aylık gelirinizin yeterli bulunmadığı durumlarda banka sizden ek teminat talip edebiliyor.

 

SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunuyorsanız öncelikle başvuru yaptığınız bankayla bir geçmişiniz olması gerekiyor diyebiliriz yoksa ret cevabını alma ihtimaliniz çok yüksek diyebiliriz. Çünkü bankalar kredi yada kredi kartı başvurunuzu değerlendirmeye alabilmesi için sizin bankayla geçmişinizi yani KKB’nizi kontrol eder. Eğer daha önce bankada herhangi bir işleminiz yoksa yüksek bir ihtimale ret cevabı alacaksınız.Diyelim ki siciliniz bozuk banka size SMS soyuyla kredi verir mi? işte bunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

SMS ile Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankadan SMS yoluyla kredi talebinde bulunacaksanız daha öncede belirtiğimiz gibi bir çalışma geçmişinizin olması gerekiyor. Çünkü bu geçmiş bankanın başvurduğunuz kredi başvurusunu daha çabuk ve olumlu sonuçlanmasını sağlar, ve bu başvurunun daha olumlu dönüşünü sağlar. Tabi başvuracağınız bankayı seçerken iyi düşünmeniz gerekiyor size olumlu dönüş yapacak ve çalışma geçmişiniz olması daha olumlu cevap almanızı sağlayacaktır. Bankayı bulduysanız şimdide bankadan talep edeceğiniz miktarı belirlemeye gelmiştir ve miktarı belirlerken çok iyi düşünmelisiniz ödemesinde sıkıntı yaşamayacağınız ve daha sonra zorlanmayacağınız bir miktar olmalıdır.Ve bundan sonra sadece bankacın mobil bankacılığına SMS göndermek kalıyor. SMS yoluyla anında kredi veren bankaları tercih ederseniz daha hızlı cevap alırsınız.

 

Her banka SMS yoluyla kredi verme sistemi farklılık gösterebiliyor. Birçok banka kredi tutarı yada tc kimlik numarası ile kredi başvurusu banka tarafından değerlendirmeye alınır. Örnek vermek gerekirse, Kredi Tutarı boşluk TC kimlik numaranızı yazıp belirlenen SMS servisi numarasına mesaj göndermektir. (10000 11111111111) gibi. Hızlı sms kredisi veren bankaların numaralarını ise alt bölümde sizlerle paylaşacağız. Bu bilgilerden faydalanarak anında sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

SMS ile Kredi Veren Bankalar Nasıl Mesaj Gönderilir?

SMS yoluyla mesaj göndereceğiniz birçok bulunmaktadır. şimdi bu bankaların hangileri olduğunu söyleyelim ve sizin için uygun olanı SMS yolu ile kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz, ama tercih ederken daha önce çalıştığınız banka olup olmadığına lütfen dikkat ediniz.

Garanti Bankası – 3390
Denizbank – 3280
QNB Finansbank – 5030
YapıKredi – 4411
Akbank – 4425
OdeaBank – 8444

Verdiğimiz bu bankalardan herhangi birine başvururken kredinin miktarına dikkat etmeniz gerekiyor çünkü ödeyemeyeciğinizin çok üstünde bir bütçe talebinde bulunursanız bu kredi notunuzu olumsuz etkiler ve ret cevabı almanıza neden olur Eğer bir bankadan ret cevabı aldıysanız büyük ihtimale diğer banklardan da cevap aynı olacaktır. Eğer bir bankadan ret cevabı aldıysanız başka bankaya SMS yoluyla başvuru yapmamanız daha iyi olacaktır. Direk bankaya şahsen başvuru yapmanız bankanın kredi değerlendirmesi daha olumlu olacaktır.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
7 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler