Rus turistler 4 ay sonra Türkiye’ye kavuşuyor

Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşlar covid-19 salgını nedeniyle mart ayında durdulmuştu, 4 ay aradan sonra Rus turistler Türkiye’ye geldi.

Koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle durdulan seferler yeniden başladı. İlk sefer Rusyanın başkenti olan Moskova’dan İstanbul’a uçuşu gerçekleştirilen THY’nin TK 412 sefer sayılı uçağı saat 05.00 sıralarında İstanbul Havalimanı’na indi.

Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşlar mart ayında durdulmuştu, 4 ay aradan sonra Rus turistler Türkiye’ye geldi. Gerçekleştirilen ilk seferde uçağın tüm koltuklarının dolu olduğu öğrenildi.

Termal kamera ile vücut ısıları kontrol edilen yolcuların çoğunluğunun maske taktıkları görüldü. Pasaport kontrolünden geçen yolcular, bagajlarını aldıktan sonra havalimanından ayrıldı.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Dolar kuru rekor kırıyor

Dolar kuru tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Türk Lirası'nın, dolar karşısındaki değer kaybı sürüyor. Dolar/TL kuru 7.32'yi aşarak tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı.
Devamını Oku

Ziraat Bankası 2020 Faizsiz Çiftçi Kredisi Şartları

Ziraat Bankası 2020 yılında vereceği faizsiz kredi için Tarım Kredi ve Kooperatifleri’nin ödemelerini ilgilisine ulaştırmaktan sorumludur. Bilindiği gibi TKK’nın en önemli görevi çiftçilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet etmelerini sağlamaktır. Bu açıdan daha önce çeşitli faizsiz kredi ürünleriyle üreticilere destek olan TKK ve Ziraat Bankası 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yeni bir kredi dönemine daha kapı açmıştır.