Rus turistler 4 ay sonra Türkiye’ye kavuşuyor


Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşlar covid-19 salgını nedeniyle mart ayında durdulmuştu, 4 ay aradan sonra Rus turistler Türkiye’ye geldi.

Güncelleme:

Koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle durdulan seferler yeniden başladı. İlk sefer Rusyanın başkenti olan Moskova’dan İstanbul’a uçuşu gerçekleştirilen THY’nin TK 412 sefer sayılı uçağı saat 05.00 sıralarında İstanbul Havalimanı’na indi.

Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşlar mart ayında durdulmuştu, 4 ay aradan sonra Rus turistler Türkiye’ye geldi. Gerçekleştirilen ilk seferde uçağın tüm koltuklarının dolu olduğu öğrenildi.

Termal kamera ile vücut ısıları kontrol edilen yolcuların çoğunluğunun maske taktıkları görüldü. Pasaport kontrolünden geçen yolcular, bagajlarını aldıktan sonra havalimanından ayrıldı.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

TL, Dolar karşısında sürekli değer kaybediyor.

TL'nin dolar karşısında temmuz ayı boyunca devam eden yatay seyri, son haftalarda yerini değer kaybına bıraktı ve dolar/TL yeniden 7 seviyesini aştı. Yılbaşından bu yana TL, dolar karşısında yüzde 16 değer kaybetti. Peki kur neden yükseliyor?
Devamını Oku

Berat Albayrak’tan Fikko Açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) toplantısında, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında normalleşme sürecinde gelinen noktayı ve küresel gelişmeleri istişare ettiklerini bildirdi.