QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma – 2019 Güncel

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma – 2019 Güncel
16 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 225 kez okundu.

1987 yılından beri hizmetine devam eden banka Türkiye’ nin köklü bankalarından biridir. QNB Finansbank kurumsal ve bireysel olarak en çok hizmet veren bankalardan biridir. Bununla birlikte gelen geniş bir müşteri kitlesi vardır. Günümüzde artık telefon bankacılığı ile banka işlemlerini halletmek oldukça kolay olmaktadır. Aklımıza takılan konularda ya da herhangi bir işlem yaptırmak için müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyebiliyoruz. Bazı yoğunluk zamanlarında ise müşteriler müşteri hizmetlerine ulaşmakta zorluk çekmektedirler. Genelde ise müşteri hizmetlerinin numarasını tuşladığımızda birçok engel önümüze çıkıyor ve maalesef direk müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz. Defalarca tuşlara basmak ve sesli yanıt sistemine cevap vermek oldukça vaktimizi alıyor.

Bankalar ile bağlantısı olan herkes bilir ki müşteri hizmetlerine ulaşmak çok da kolay değildir. Ne kadar telefon bankacılığı ile daha kolay hale gelse de hala bazen ulaşmak zor olabiliyor. Bazı durumlarda ise müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız gerekebilir. Örneğin kayıp ve çalıntı durumunda ya da kredi kartınızda herhangi bir tuhaflık fark ettiğinizde müşteri hizmetlerine direk ulaşmanız gerekebilir. Bu makalede sizlere QNB Finansbank banka müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanabileceğinizi anlatacağız.

İlk önceliğiniz bankanın müşteri hizmetleri numarasını doğru bilmek olsun. Bankalarda bazen ticari ve bireysel müşteri hizmetleri farklı olabiliyor. Yanlış tuşladığınız takdirde sizi doğru yere aktarsalar da yanlış tuşlama ihtimali yapmanız yüksektir. Aşağıdaki numarayı tuşladıktan sonra yazacağımız yönergeleri izleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Tıkla-ara: 0850 222 0 900

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0 900

1.Öncelikle yukarıda size verdiğimiz müşteri hizmetleri numarasını tuşlayalım.

2.Telefonda verilen bilgileri ve talimatları dinledikten sonra bankanız bazı bilgiler isteyebilir. Bu bilgileri girdikten sonra devam edebiliriz.

3.Sesli yanıt sistemine geldikten sonra ilk önce “Müşteri Hizmetleri” deyin. Daha sonra “Bunların dışında” diyerek devam edin.

Sesli yanıt sitemi bir hata verirse sırayla 5-4 tuşlarını tuşlayın. Tuşlarken 1 saniye aralıklarla tuşlamayı unutmayın.

Bu işlemleri uyguladıktan sonra rahatlıkla müşteri hizmetlerine direk bağlanmış olmanız gerekir. Banka işlemlerinizi yaparken bu işlemleri doğru bir şekilde uyguladığınız takdirde kolay müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git