PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde PTT Bank davet merkezi yazışma alan kişi hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu yazışma numarasından PTT Bank ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

PTT BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

PTT bank vazife olarak benimsediği işlerini objektiflik, dürüstlük ve eşitlikçi ilkeler içinde yürütmek üstüne lüzumlu çabayı göstermektedir. Görevin yerine gelmesi için Pttbank çalışanı, lüzumlu hizmetlerin yerine getirilmesinde; katılımcı oluşu, saydamlık yönünden net olması, yansız bir halde davranması, dürüstlüğü, cemiyet yararını gözeten yapısı, gerektiğinde açık bir halde hesap verebilir olması, benzer biçimde esaslar içinde iş koşturmacasındadır. Gündelik ve çağdaş yaşamın değişen etmenlerine uygun olan ve hizmet aşamaları doğrultusunda toplumsal faydayı gözeten objektif ve saydam bir hizmet anlayışını benimser. Halka hizmet etme vizyonu olan PTT bank çalışanı, hizmetlerin yerine getirilmesi anlamında halkın günlük yaşamını pratikleştirmeyi, toplumu oluşturan bireylerin en etkili, süratli bir şekilde hizmet edilmesini, hizmet kalite standart kapasitesini arttırmayı, halkın memnuniyetini arttırma yönünde emekleri, hizmetten yararlanmak isteyenlerin ihtiyacının sonucuna konsantre olmuştur.

Hizmet standartlarına bakılacak olursa

PTT bank’ın çalışanı, verilen hizmetlerin istenilen kalite ve beklenen süreçlere uygun şekilde yürütülmesini denetim eder, hizmetten yararlanmak isteyen bireylerin yapmak istedikleri işlemlerde lüzumlu açıklayıcı bilgilendirmeyi yapmaktadır. Amaç ve görevine bağlı olması ile malum PTT bank, çalışanı, görevi ve amaçlarına uygun davranması, kurum hizmet fikirleri doğrultusunda yürütmüş oldukları hizmetin, misyonuna ve gösterime en üst seviyede katkı yapmasını sağlayacak şekilde olmasına itina gösterir. Dürüstlük ve yansız olmasının en önde gelen özellikleri ile malum PTT bank, çalışanlarının fiil ve işlemlerinde kanunlara bağlı olduğu benzer biçimde saygılı, hakkaniyet ve dürüstlüğe sıkı sıkıya bağlı olacak şekilde hareket etmesine de borçludur.

PTT bank’ın herhangi bir kişi yada zümrenin herhangi bir kişisel verisini hedef alan bir davranış sergilemesi benzer biçimde küçük bir ihtimal bulunmamaktadır. Çalışmalarını yerine getiren Pttbank, vermiş olduğu hizmetlerinden yararlandırırken hiçbir şekilde dil, din, siyasal fikir ve benzeri yönlerden hiç kimseye karşı ayrımcılık yapmayan bir siyaset izlemiştir. Bireysel hak ve özgürlüklere karşı aykırı yada kısıtlayıcı muamelede ve fırsat eşitliğini engellemiş olan herhangi bir etkinlik ve uygulamalarda bulunmamaktadır. 

Kurumlarının iş dâhiline giren tüm işlemlerin aynı şekilde gizlilik politikası izlemesi şeklinde hareket eder. PTT bank işlerinin kamusal anlamda yarar sağlayabilmesinin şirket için mühim bir unsur bulunduğunu da paylaşmaktadır.

PTT Bank Davet Merkezi İletişim Satın alan Hizmetleri Telefon Numarası
444 1 788

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

İNG Müşteri numarası nasıl öğrenilir?

ING Müşteri no nasıl öğrenilir? 6 Adımda ING Müşteri no öğrenmek için yapmanız gerekenler. ING Müşteri temsilcisine direkt bağlanma hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.