Passolig Müşteri Hizmetleri Direk bağlanma Passolig Çağrı Merkezi

Passolig Çağrı Merkezi Numarası

Aklınıza takılabilecek tüm sorularınıza cevap verebilmek için Passolig müşteri hizmetleri her an sizler için hazırdır. Passolig çağrı merkezi numarası olan 0850 724 33 44 numarasını tuşlayarak yetkililerle görüşmeler yapabilirsiniz. İletişim merkezi hattı, resmi internet sitesindeki iletişim formu ve e-posta adresiyle sosyal medya iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz.

Passolig çağrı merkezi ile yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Şahsi bilgileriniz de kanun kapsamında koruma ve güven altında tutulur. Sorularınızı çözmekten ve hizmet kalitesini artırmaktan keyif alan Passolig çağrı merkezi sayesinde uzun süredir çözüme kavuşturamadığınız sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 724 33 44 numarasını tuşladıktan sonra 8-9 tuşlarına basabilirsiniz.

Passolig iletişim ve çağrı merkezi: 0850 724 33 4

Passolig, 2014 yılında kurulmuştur. Süper Lig ve 1. Lig maçlarına giriş için Türkiye Futbol Federasyonu tarafından zorunlu kılınan Passolig uygulamasının ilk uygulandığı maç ise Kayserispor – Trabzonspor maçıdır. Bu maçta 285 Passolig kart sahibi olan taraftar maçı izlemiştir.

Passolig Kart 3 haliyle satışa çıkarılmıştır. Bunlar arasında ön ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartı vardır. Her geçen gün müşteri memnuniyetini ve kalitesini artıran Passolig, hızlı bir şekilde sorunlarınıza pratik çözümler sunmaktadır.

Hizmet kalitesinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdüren Passolig, kendi alanında önemli başarılar elde ederek herkesin beğenisi toplamayı başarmıştır.

Passolig Müşteri Hizmetleri İletişim

Türkiye’deki Süper Lig ve 1. Lig maçlarına giriş için gerekli olan elektronik kart uygulaması olan Passolig, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca, 2013 – 2014 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygulamaya sokulmuştur.

Yaşanan aksaklıklarda veya merak edilen herhangi bir konuda Passolig müşteri temsilcileriyle iletişime geçilmesi için pek çok farklı iletişim kanalı vardır. www.passolig.com.tr adresini ziyaret ederek kullanıcılara sunulan iletişim formunu doldurabilir veya resmi internet sitesinde yer alan diğer iletişim kanalları üzerinden de müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır. Ayrıca Passolig müşteri hizmetleri iletişim numarası sayesinde de müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Passolig Çağrı Merkezi Numarası

Aklınıza takılabilecek tüm sorularınıza cevap verebilmek için Passolig müşteri hizmetleri her an sizler için hazırdır. Passolig çağrı merkezi numarası olan 0850 724 33 44 numarasını tuşlayarak yetkililerle görüşmeler yapabilirsiniz. İletişim merkezi hattı, resmi internet sitesindeki iletişim formu ve e-posta adresiyle sosyal medya iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz.

Passolig çağrı merkezi ile yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Şahsi bilgileriniz de kanun kapsamında koruma ve güven altında tutulur. Sorularınızı çözmekten ve hizmet kalitesini artırmaktan keyif alan Passolig çağrı merkezi sayesinde uzun süredir çözüme kavuşturamadığınız sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 724 33 44 numarasını tuşladıktan sonra 8-9 tuşlarına basabilirsiniz.

Passolig iletişim ve çağrı merkezi: 0850 724 33 44

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig müşteri hizmetleri iletişim numarası dışında aynı zamanda müşteri hizmetlerine sosyal medya adresleri üzerinden de erişebilirsiniz. Yeni nesil teknolojileri yoğun bir şekilde kullanan ve yaşanan teknolojik gelişmeleri hizmetlerinin her anında uygulamaktan memnuniyet duyan Passolig, hedef kitlesine sürekli olarak güncel tuttuğu sosyal medya adresleri üzerinden de hizmet vermektedir.

7 gün 24 saat boyunca ziyaret edebileceğiniz Passolig sosyal medya adreslerine yorum bırakabilir veya dilerseniz özel mesaj göndererek yardım talep edebilirsiniz. Passolig hizmetleriyle ilgili yaşadığınız tüm sorunları mümkün olabilecek en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilen müşteri temsilcileri sayesinde sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Passolig ile ilgili yaşanan değişiklikler, kampanyalar ve yeni haberler için de Passolig sosyal medya sayfalarına göz atabilirsiniz. E-posta adresini de yoğun bir şekilde kullanan Passolig, çağrı merkezi üzerinden destek almak istemeyen veya o an telefon erişimi olmayan herkese farklı iletişim kanalları üzerinden yardımcı olmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutan ve müşterilerinden gelen geri dönüşleri büyük bir titizlikle değerlendiren Passolig, sosyal medyanın en aktif hale gelen markaları arasındadır. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sayfalarda aktif olan Passolig sayesinde kendi başınıza çözüme kavuşturamadığınız sorunlar için profesyonel destek alabilirsiniz. Sorunlarınızı müşteri temsilcilerine ilettikten sonra kısa bir süre hatta kalarak sizlere geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekebilir. Bekleme süreleri o günün yoğunluğuna göre değişecektir.

Passolig İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Passolig Facebook

Passolig Twitter

Passolig Instagram

Futbolda neden elektronik bilet sistemine geçildi?

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ile uygulamaya alınan Elektronik Bilet Sistemi ile sporda şiddet olaylarının azaltılması, insanların küfür ve şiddetin olmadığı tribünlerde karşılaşmaları seyredebilmesi, biletsiz seyircilerin giriş yapmasının önlenmesi, çocuk ve kadınların daha çok stadyumlara gelmesinin sağlanması, şiddete ve olumsuz tezahüratlara sebep olan bireylerin tespit edilerek müsabakalardan men edilmesi ve karaborsa bilet satışını engellemek amaçlanmaktadır.

Tüm bu etkilerin yanı sıra Passolig Kart ile kişilerin alışveriş vb. gibi günlük ihtiyaçların sadece tek bir kart üzerinden gerçekleştirerek hayatlarına kolaylık getirmesi hedeflenmektedir.

Passolig Kart nedir?

Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkanı, kulüplere ise taraftarlarını tanıma ve yeni gelir alanları oluşturma imkanı sağlayan, ayrıca yaygın üye işyeri ağı ile istediğiniz yerden alışveriş imkanı sunan, kişiye özel kampanyalar ile hayatınızı zenginleştiren, ayrıcalıklı ek hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran bir karttır.

Passolig Kredi Kartı, Passolig Banka Kartı ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Passolig Kartın avantajları nelerdir?

Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkânı sağlar. Kart etrafında tesis edilen ekosistem, güvenli, kolayca erişilebilir bir geçiş/kontrol sistemi ile birlikte, bu sistem içerisindeki kart sahiplerine, katma değerli hizmetler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 Hızlı ve güvenli bir şekilde stadyuma giriş yaparsınız.
 Maç biletlerine ulaşım daha önce olmadığı kadar kolay, isterseniz web’den isterseniz cepten www.passo.com.tr ve Passo Mobil üzerinden, stadyum gişelerinden ya da Türkiye genelinde sayısı 5.000’e varan N kolay işyerinden biletinizi alır, kolayca kartınıza yüklersiniz.
 Kartınızla dilediğiniz yerde alışveriş yaparsınız.
 Farklı sektörden lider markaların size özel promosyon ve indirimlerinden yararlanırsınız.
 Kartınızın tipine göre kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kart olarak kullanabilirsiniz.
 Yaptığınız her harcama ile kulübünüze ve Türk futboluna maddi katkı sağlarsınız.

Passolig Karta nasıl başvurulur?

Passolig Kart’a, www.passolig.com.tr’de bulunan başvuru formundan, Passo Mobil uygulamasından, stadyum gişelerinden başvurabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=d_jk46KIhNk

Passolig Kartta birden fazla takım logosu olabilir mi?

Passolig Kart üzerinde yalnızca bir takımın logosu bulunabilir.

Passolig Kart ücretli mi?

14.04.2011 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe alınan 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’da yer alan hükümler nedeniyle uygulamaya giren E-Bilet sistemine uygun üretilen Passolig Kartlarından yıllık olarak E-Bilet Yıllık Kullanım Bedeli tahsil edilir. Kulüp bazında 27,36 TL, 27,50 TL, 36 TL, 40,50 TL, 45 TL, 48 TL ve 48,50 TL olarak yedi farklı yıllık E-Bilet Yıllık Kullanım Bedeli mevcuttur. E-Bilet Yıllık Kullanım Bedeli senede bir defa tahsil edilir, her yıl E-Bilet kullanım süresi uzatılarak kullanılabilir.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

İNG Müşteri numarası nasıl öğrenilir?

ING Müşteri no nasıl öğrenilir? 6 Adımda ING Müşteri no öğrenmek için yapmanız gerekenler. ING Müşteri temsilcisine direkt bağlanma hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.