PAPİLON SAVUNMA-GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

PAPILON SAVUNMA- 2021-04-01 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! PAPILON SAVUNMA- ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık …

PAPILON SAVUNMA- 2021-04-01 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! PAPILON SAVUNMA- ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

PAPİLON SAVUNMA-GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin artan odak alanlarını organizasyonel olarak da desteklemek, daima değişim ile bilgiyi en aktif halde yönetebilmek ve teknoloji satışlarımıza ivme getirmek amacıyla, grubumuza üst seviye bir iştirak kelam hususudur.
01 Nisan 2021 tarihli İdare Heyeti kararı ile Genel Müdür (CEO) olarak atanan Sayın Oral Tugay Tuntaş, misyonuna bugün itibariyle başlamıştır. Son 7 yıldır IBM Türkiye’de Milletlerarası İş Ortakları’ndan Sorumlu Ülke Müdürü olarak görev alan Sayın Tuntaş, büyüme-hedef odaklı iş geliştirme ve teknoloji satışı alanında 1997’den beri IBM’de, satış ünite yöneticisi, satış yöneticisi, satış müdürü, bölge müdürü üzere çeşitli rollerde de sorumluluk almıştır. Alanında pek çok mükafatları bulunan ve 50’yi aşkın büyük ölçekli milletlerarası teknoloji projesi yönetmiş olan Sayın Tuntaş, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme kısmında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahip olup, aynı zamanda 2 çocuk babasıdır.
Şirket’imizde 2013’ten bugüne Genel Müdür olarak vazife yapan Sayın Dr. Doğan Demir, yeni dönem için İdare Heyeti Lideri seçilmiş olup tıpkı vakitte CKO (Chief Knowledge Officer) olarak bilginin tertipteki değişken sürekliliği ve teknoloji çıktıları konusunda yapmış olduğu çalışmalarına kararlılıkla devam edecektir.
Değerlerle yönetim ve aktif tertip konusu birincil önceliği olan Şirket’imizin, sürdürülebilir büyüme stratejileri kapsamında yapmış olduğu değişimi memnuniyetle kamuoyuna duyururuz.
Umut, bilim ve paylaşım ruhu ile?
www.papilon.com.tr

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922715

BIST

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/borsa/hisse/papilon-savunma/kap-haberi/260010

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler