Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Odeabank mobil bankacılık sisteminin geliştirirken tasarlanacak olan programın hem bireysel başvuruda bulunacak müşterileri için hem de kurumsal olarak başvuracak müşterileri için uygun olmasına dikkat etmiştir. İnternet bankacılığı için dikkat etmiş olduğu bu hedef kitlenin ihtiyacı olan her türlü kredi çekme, nakit avans talep etme, Türk lirasını internet üzerinden dolay ve euro kurunda değerlendirme ve daha bir çok hizmeti mobil şubesi üzerinden sunmaktadır.

Odeabank sunmuş olduğu bu hizmet programını oluştururken her türlü ekran ve cihaz üzerinde programın hızlı ve kolay bir şekilde açılmasına dikkat etmiştir. Bu bakımdan mobil şubesi hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler hem cep telefonlarına uygulama olarak indirebilir, hem bilgisayarları üzerinden bağlanabilir hem de istedikleri takdirde akıllı saatleri üzerinden bile uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler.

Odeabank İnternet Bankacılığı Uygulaması Nasıl Kullanılır ve Şifre Almak için Takip Edilmesi Gereken Adımlar Nelerdir?

Odeabank interner bankacılığı uygulamasını kullanmak için öncelikle en sık kullandığınız cihazı tespit etmelisiniz. Bu bir cep telefonu ise androit telefonlarda yer alan Google Play kısmında bankanın adını girerek uygulamaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama cep telefonunuza indikten sonra sizin adınıza hizmet veren bir mobil şubesi oluşturmak için gerekli olan bilgileri alana girmelisiniz. Bu bilgiler isim, soyisim, cep telefonu numarası, doğum tarihi, anne ve baba adı, annenin kızlık soyadı gibi bilgiler içermektedir. Sonrasında cep telefonunuza giren güvenlik kodunu uygulamada istenilen Alana girerek uygulamayı doğrulamanız gerekmektedir. Bundan sonrası adımda ise mobil şubesi şifre alma adımı gerçekleştirilecektir.

Odeabank mobil şubesi şifre almak için banka kartınızın ön ve arka yüzünde yer alan bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile mobil şubesi sizin kartınızı intetnet alanında tanıyacak ve aktif hale getirecektir. Son olarak ise kullanıcı adı oluşturma ve şifre oluşturma adımları kalmaktadır. Bu noktada kullanıcı adı kısmına kendi adınızı girebilirsiniz. Ardından mobil şubesi şifre alma kısmında uygulama sizden rakam, harf ve işaretlerden oluşan bir parola oluşturmanızı isteyecektir. Parolanızın tekrar onayladıktan sonra uygulama indirme işlemini başarı ile gerçekleştirmiş olacaksınız.

Odeabank Mobil Şubesi Şifrenizi Unuttuğunuzda Ne Yapmanız Gerekmektedir?

Odeabank mobil şubesi uygulamasını kullanırken kullanıcı adı veya şifre unutulması durumunda uygulama size ‘ kullanıcı adını veya şifreni mi unuttun ‘ sorusunu soracaktır. Bu soru üzerinize tıkaladığınız yapmanız gereken basamaklar adım adım karşınıza çıkacaktır. Öncelik uygulama oluşturulurken size sorulan güvenlik sorunu yeniden cevaplamanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı oluştururken kullanmış olduğunuz bu sorunun yanıtını da hatırlamıyorsanız, banka kartınız üzerindeki bilgilerin yeniden girilmesini talep edecektir. Ardından bu bilgiler doğru girildiği takdirde uygulama cep telefonunuza mesaj yollacaktır. Gelen bu mesaj içerisinde size ait olan mobil şubesi şifre alma esnasında kullandığınız kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz yer almaktadır.

Diğer Bankaların Şifre Alma İşlemleri İçin

Akbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Denizbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İNG Bank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İş Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi (EnPara) Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Vakıf Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

PTT ile gelen yurt dışı kargo ve paket rehberi

Table of Contents Yurt dışından alışverişte sipariş aşamasıPaketinizin satıcıdan gönderim aşamalarıKargonuzun taşıyıcı firmadaki yolculuğuPaketin Türkiye’ye giriş ve kabul…
2018 Yılı En Kolay Kredi Veren Bankalar
Devamını Oku

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Bu yazımızda "en kolay kredi veren bankaları" araştırdık. Bu bankalar ve kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi vereceğim. İçeriğimizde hiç bir şekilde reklam kullanılmamış olup değerli takipçilerimizin sıkça sorduğu soruya cevap vermeye çalıştım.