Minikler için hazırlanmış bir masal dünyası

Türkmenistan’da yaptığı çalışmalarla kendine yenilik katan Gülnara Ovezova, tecrübeye sahip girişimci kimliğini Türkiye’de de gösteriyor. Çocuk …

Türkmenistan’da yaptığı çalışmalarla kendine yenilik katan Gülnara Ovezova, tecrübeye sahip girişimci kimliğini Türkiye’de de gösteriyor. Çocuk ruhunu vizyoner bakış açsıyla birleştirip “Miniklerin Masal Dünyası” isimli bir oyun evini kuran Ovezova, gelişimleri için oyun ihtiyacı duyan çocuklara keyifli bir dünya oluşturuyor. 

Miniklerin Masal Dünyası, uzmanlar eşliğinde çocukların güvenli ve hijyenik bir ortamda oyun oynayarak keyifli vakit geçirmelerini sağlarken gelişimlerine katkı sağlıyor. Bunların yanında oyun evinde sadece eğlence ortamı değil aynı zamanda çocukların sosyal, duygusal, bilişsel ve psikomotor gelişimlerini destekleyici birçok faaliyet de bulunuyor. 

Gülnara Ovezova; bilime, çocuklara ve girişimciliğe önem veren yapısını tek çatı altında toplamanın mutluluğunu yaşarken bu mutluluğu Miniklerin Masal Dünyası’nda fazlasıyla paylaşıyor ve paylaştırıyor. Çocuk evinde alanında uzman olan oyun arkadaşları, çocuklarla beraber masal karakterlerine bürünerek gizemli bir masal dünyasına eşlik ediyor. Aynı zamanda farklı oyun ve etkinlik parkurlarını dolaşan çocuklar ilgi alanına göre etkinliklere katılabiliyor.  

Miniklerin Masal Dünyası’nda birçok atölye, oyun grupları, parti ve eğlence organizasyonları çocukları bekliyor.   

 

Hibya Haber Ajansı

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Binance Hesap Açma

Kripto para borsaları arasında küresel çapta faaliyet gösteren, sektör liderlerinden biri olarak ön plana çıkan Binance, Türkiye’de de…