Kredi Borçlarınızı Ödeyemiyor Musunuz?

Kredi Borçlarınızı Ödeyemiyor Musunuz?
11 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 394 kez okundu.

Kredi kartı borçlarınız ödeyemeyeceğiniz kadar mı birikmiş? Evinize haciz gelmesinden veya hapis cezası çekmekten mi korkuyorsunuz? Umutsuzluğa düşmeyin sizler için uygun bir çözüm yolu var:

 

kredi kartı borçlarımı ödeyemiyorum

Ölçüsüz, hesapsız yapılan harcamalar,  üst üste çok sayıda taksitli alışveriş yapılması ve yatırlmamış veya eksik yatırılan kredi kartının kullanıma devam edilmesi gibi farklı pek çok nedene bağlı olarak kredi kartı borcu oluşur. Kredi kartı borçlarımızı zamanında ödemek bizi büyük sorunlardan kurtarabilir. Zamanında ödenmeyen borçlar üst üste birikerek ödeyemeyeceğimiz miktarlara ulaşabilir.  Kredi kartı borçlarımızı eğer kredi borcu borç muvafakatnamesi imzalamışsak ki kredi borcu yapılandırma başvurularında imzalatılır, eve haciz gelmesi ya ödenmeyen borçalardan dolayı hapis cezası gibi büyük sorunlarla karşılaşabiliriz. Ayrıca bankalar kredi kartı borcunu ödemeyen veya zamanında ödemeyen müşterilerini oluşturduğu kara listeye alır, listeye alınanların kredi notu ortalaması en düşük seviyeye indirir. Kara listeye alınıp kredi notu ortalaması en düşük seviyeye indirilen kişiler bir daha bankalardan kredi alamaz.

kredi kartı borçlarımı ödeyemiyorum

Bankanın kredi kartı borcunu ödemeyen müşterilerine uyguladığı en ağır yaptırım kara liste adı verilen bir listeye isimlerini yazmaları ve bu kişilerin kredi notu ortalaması puanlarını en düşük seviyeye indirmektir. Bu durumda bir daha bankalardan kredi çekmeniz asla mümkün olmaz.

Kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenler için etkili bir çözüm yolu bulunmaktadır: kredi kullanmak. Kredi kullanarak borçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kredi için başvuruda bulunacaksanız kredi notu sorgulaması yapıp puanlarınızı öğrenmeli ve buna uygun bir tutarda başvuruda bulunmaları almak istedikleri krediyi onaylanması açısından büyük önem taşır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git