Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2018-2019

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2018-2019

 

Kesin onaylı kredi veren bankalar, bir çok ihtiyacımız için acil nakit paraya ihtiyacımız olabiliyor, bu durum karşısında genelde ilk olarak başvurduğumuz kuruluşlar genelilkle bankalardır. Ama acaba acil para ihtiyacımız için başvurduğumuz bu bankalar bize nakit para hemen verebiliyor mu. Bu durum karşımızda aklımıza ilk gelen sorular şunlar oluyor. Kesin onaylı kredi veren bankalar, hemen onay veren bankalar, kesin onay alabileceğiniz bankalar ve krediye kesin onay veren bankalardır. Buda bankaların bize kredi başvurularında birçok kriteri olabiliyor. Bunun içinde bankalara kredi başvururken bize kesin kredi veren bankalar yada acil kredi veren bankaları iyice araştırmamız gerekiyor.

Peki kesin kredi onayı veren bankalar var mıdır? Bu sorunun cevabı net olmasada evet var ama şunu belirtmek daha doğru olur. Kesin kredi veren banka yoksa yada kesin kredi vermese bile en azından bunun sonucunu hemen bildiren birçok bankalar vardır. Bunun için daha öncede belirtiğimiz gibi bankaların ödemelerini düzenli yapmış olmanız ve banka sicilinin temiz olması şartı gerekebiliyor. Kesin onaylı kredi veren bankalar değerlendirme kriterleri vardır.

 

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Daha öncede belirtiğimiz gibi eğer bankaların size kesin bir şekilde kredi vermesini istiyorsanız daha önce çalıştığınız bankaların kredi ödemelirinizi düzenli bir şekilde yapmalısınız ki banka size sorun çıkarmasın bu durum sizin sicilinize yansımasın.Ödemelerinizi günü güne yapıp aksaklık yaşamıyorsanız işte o zaman diyebiliriz ki hiç bir banka size ret cevabını vermez bu ihtimal çok aza düşürmek için ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekir. çünkü banklar başvurunuzu değerlendirirken birden çok kriteri olabilir. Eğer kredi notunuz yüksek ve ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız bu bankanın size dönütu olumlu etkileyecektir. şimdi size kesin kredi onayı veren bankaların listesini sıralayalım.

 

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi almak için bankaya başvurduğunuzda öncelikle kendi sicilinizin temiz olup olmadığından emin olun. Bundan emin olmanız aslında çokta zor değil daha önce ödemelerinizde problem yaşamadıysanız ve bu sizin sicilinize yansımadıysa ve kredi notunuz yüksekse bu zaten banka size sorun çıkarmaz. Siciliniz temizse bankaya sadece SMS yoluyla bile kredi kullanabillirsiniz. Ama kendi sicilinizden emin değilseniz alttaki bankalara kredi almak için başvurabilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL LİSTE)
LİSTEMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.

CEPTETEB
ENPARA.com
Akbank
ING Bankası
Odea Bank
YapıKredi Bankası

Yukarıdaki bankalar kredi onayı kesin olan bankalardır. Bu bankaların kendi internet sitelerinden de kredi paketlerini inceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayan bir tutar olması durumunda direkt kampanya mesajı ile kredi kullanımına katılım sağlayabilirsiniz. Kredi paketleri düşük tutarlı ve hızlı onaylı olacağı için, ihtiyacınızı karşılaması durumunda anında onaylı kredinin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Bankanın kredi başvuru onayı tamamen sizin sicilinize bağlıdır. Eğer siciliniz temiz ise ve kredi notunuz yüksekse bankanın kredi onayına yetecek kriterlere sahipseniz bu sizin başvurunuzdan hemen sonra onay verilir. Ama farklı durumlarda 2 günü bulabilir.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
1 Shares:
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Taşıt Kredisi nedir?

Araç kredisi veren birçok banka, kredi kullanıcısına uygun ödeme şartları sunuyor. Cazip kampanyalar ile desteklenen bu hizmet sayesinde,…
Devamını Oku

Vakıfbank Bayram Kredisi Kredi Başvuru Ekranı

VakıfBank 3 ay ödemesiz Bayram Kredisi veriyor. 0,89 Faiz oranları ile 60 aya kadar 7 farklı geri ödeme planı seçeneği sunan banka, başvurular internet üzerinden, SMS ile ve şubeler aracılığı ile alıyor. İşte Bayram Kredisine dair merak edilen tüm detaylar...