İran’a uçuşlar askıya alındı

Turkish Airlines Boeing 777-300ER photographed on 6 April 2015 from Wolfe Air Aviation Learjet 25B by Chad Slattery.
Türkiye Ulaştırma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın talebi üzerine İran’la uçuşlar karşılıklı olarak durduruldu

Türkiye Ulaştırma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın talebi üzerine İran’la uçuşlar karşılıklı olarak durduruldu

Covid-19 salgını nedeniyle Şubat ayında başlayan ve yeniden uçuşlara açılan İran-Türkiye uçak seferleri, yeniden durduruldu.

İran Havayolları Birliği Sekreteri’nin yaptığı açıklamada , durdurma talebinin Türkiye Ulaştırma Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı´nın isteği üzerine alındığını bildirdi.

Kararın, gece saat 00:00 itibariyle yürürlüğe konulacağını söyleyen İranlı yetkili, daha önce satılan biletlerin iptal edileceğini açıkladı.

Seferlerin askıya alınmasında, İran´da koronavirüs salgının artışa geçmesi alınan kararda büyük bir etki bıraktığı düşünülüyor.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Ziraat Bankası 2020 Faizsiz Çiftçi Kredisi Şartları

Ziraat Bankası 2020 yılında vereceği faizsiz kredi için Tarım Kredi ve Kooperatifleri’nin ödemelerini ilgilisine ulaştırmaktan sorumludur. Bilindiği gibi TKK’nın en önemli görevi çiftçilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet etmelerini sağlamaktır. Bu açıdan daha önce çeşitli faizsiz kredi ürünleriyle üreticilere destek olan TKK ve Ziraat Bankası 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yeni bir kredi dönemine daha kapı açmıştır.
Devamını Oku

Berat Albayrak’tan Fikko Açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) toplantısında, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında normalleşme sürecinde gelinen noktayı ve küresel gelişmeleri istişare ettiklerini bildirdi.