İNG Bank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?

İNG Bank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
26 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.610 kez okundu.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık teknolojileri son yıllarda hayatımızı çok kolaylaştırıyor. Pek çok bankacılık işlemini evimizden hiç çıkmadan halledebiliyoruz. İNG Bank internet bankacılığı ve İNG Bank mobil şubesi uygulaması ile İNG Bank da bu pratikliği bize sunan bankalardan biri.

İNG Bank internet bankacılığı sayfasına bilgisayarlardan, tabletlerden, cep telefonlarından ulaşılabiliyor. İNG Bank mobil şubesi olan ING Mobil uygulaması ise mobil cihazlardan indirilerek kullanılıyor.

 İNG Bank internet bankacılığı şifre alma işlemi bu pratik hizmetten yararlanabilmek için zorunlu bir işlemdir. Bankacılık işlemlerinde en önemli nokta güvenliktir. Bu yüzden aynı şekilde İNG Bank mobil şubesi şifre alma işleminin de gerçekleştirilmesi gerekiyor.

İNG Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

İng Bank internet bankacılığı şifre alma işlemini gerçekleştirmek için takip etmeniz gereken adımlar vardır. Öncelikle www.ingbank.com.tr sitesine giriş yapınız. Sayfanın sağ üst tarafındaki bireysel ve kurumsal seçeneklerinin üstünde “Şifre al” butonunu göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra açılan sayfada kart numaranızı, cep telefonunuzu girmelisiniz. En alt kutucuğa ise güvenlik kodunu yazmalısınız.

İleriki adımda telefon numaranıza gelen onay kodu ile numaranızı doğrulamanız istenecektir. Bu adımı da geçtikten sonra parola belirleyerek İng Bank internet bankacılığı şifre alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

İNG Bank Mobil Şubesi Şifre Alma

İNG Bank mobil şubesi hizmetinden yararlanmak için mobil cihazınıza İNG Mobil uygulamasını indirmelisiniz. İNG Bank mobil şubesi şifre alma işlemi İNG Mobil’den hizmet alabilmek için gereklidir. Peki nasıl şifre alabilirsiniz?

ING Mobil uygulamasını indirdikten sonra açılan sayfada ING Mobil Hizmet Sözleşmesi’ni kabul ediyorum seçeneğine tıklamanız gerekir. Daha sonra “Bireysel” ve “Kurumsal” seçeneklerinden birini seçerek devam etmelisiniz.

Açılan sayfada “Kullanıcı Kodu/ TC. Kimlik No” ve “Şifreniz” yazan kutucukların altında “Yardım İstiyorum” seçeneği yer alacaktır. “Yardım İstiyorum” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada “İlk kez şifre alıyorum.” seçeneğini seçmelisiniz.

Daha sonra kart numaranızı, telefon numaranızı ve kart şifrenizi girerek yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Böylelikle İNG Bank mobil şubesi şifre alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Diğer Bankaların Şifre Alma İşlemleri İçin

Akbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Denizbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İş Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi (EnPara) Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Vakıf Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git