İktisat ve siyaset gündemi-12 Şubat 2021

İktisat ve siyaset gündeminden öne çıkanlar 1- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi …

İktisat ve siyaset gündeminden öne çıkanlar

1- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binasıyla Çayeli Eğitim Fakültesi ek binası açılış programına iştirak edecek, partisinin Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, Konya, Malatya, Mardin, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Van Vilayet Gençlik Kolları 6. Olağan Kongrelerine canlı ilişkiyle katılacak.

(Rize/13.30/16.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi’nin çevrim içi tanıtım toplantısına katılacak.

(Ankara/14.00)

2- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Pençe Kartal-2 Harekatı’nda şehit olan Komando Yüzbaşı Burak Coşkun, Komando Yüzbaşı Ertuğ Güler ve Astsubay Kıdemli Çavuş Harun Turhan için Ahmet Hamdi Akseki Mescidi’nde düzenlenecek cenaze merasimine iştirak edecek.

(Ankara/13.10)

3- AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, partisinin altındağ Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek Ankara Vilayet Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi’ne katılacak.

(Ankara/14.00)

İKTİSAT

1- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir Ticaret Odası Ödül Merasimine katılacak, Kemalpaşa Mezarlığı’nı ziyaret edecek, Buca sel kayıpları için taziye ziyaretinde bulunacak.

(İzmir/14.00/15.45/16.45)

2- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İhtisas Özgür Bölgeleri Tanıtım Toplantısına iştirak edecek.

(Ankara/11.00)

3- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) aralık ayına ait ödemeler istikrarı istatistikleri ile şubat ayına ait beklenti anketi istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00 )

4- TÜİK, Aralık 2020 devri sanayi üretim, perakende satış ve ciro endekslerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

ŞİMDİKİ

1- Dünya genelinde Kovid-19’a ait gelişmeler takip ediliyor.

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/ekonomi-ve-siyaset-gundemi-12-subat-2021-2274497

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Rockefeller’dan aşı tahlili

Rockefeller Vakfı İngiltere Eski Başbakanı Gordon Brown’ın da katkıda bulunduğu bir raporunda yeni koronavirüs varyantının, aşı için nakit ...