İkinci “JOIN: Jewellery Online International Network” etkinliğine 100’e yakın ülke katıldı

Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile ikincisini 14 – 16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdiği “JOIN …

Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile ikincisini 14 – 16 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdiği JOIN: Jewellery Online International Network” etkinliğine dünyanın dört bir yanındaki 100’e yakın ülkeden katılım gerçekleşti.

Dünya Mücevher Sektörü JOIN ile Buluştu, JBOX ile Ürünleri İnceledi

JOIN: Jewellery Online International Network etkinliğinin ikincisinde yaklaşık 1250 satınalmacının 52 Türk markası ile bir araya gelmesiyle 120 farklı ikili görüşmeye zemin hazırlandı. Türkiye’nin ilk sanal mücevher etkinliği olan JOIN: Jewellery Online International Network” ikinci kez gerçekleştirilerek üyelere dünyanın her bölgesinden satınalmacılarla buluşma imkânı, J – BOX ile ürünlerini %100 netlikle, yüksek çözünürlük (HD) kalitesinde canlı olarak servis edebilme fırsatı sunuldu.

JOIN ve J – BOX oluşumları, Mücevher İhracatçıları Birliği’nin inovatif ve çözüm odaklı bakış açısının yansıması olarak sektör adına bir mihenk taşını simgeliyor. Mücevher sektöründe bir sonraki adım, 27 – 30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan İstanbul Mücevher Fuarı olacak.

Hibya Haber Ajansı

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

KYK burs – yurt başvuru işlemleri ne zaman başlıyor?

KYK bursu ve KYK yurdundan yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri için büyük merak devam ediyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından alınacak olan burs ve yurt başvuruları ne zaman başlıyor? 2020-2021 Eğitim yılı için geçerli olacak KYK yurt ve KYK burs başvuruları hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde...