Ham Petrol İşlemleri Yükselişte

Ham Petrol Vadeli İşlemleri Pazartesi günü yükselişe geçti.

Ham Petrol Vadeli İşlemleri Pazartesi günü yükselişe geçti.

Ham Petrol Vadeli İşlemleri, New York Times Ticaret Borsası’nda, Eylül ayı için %0,12’lik bir yükseliş kaydederek varilini USD 40,80’den işlem gördü.

Varili seansın en yükseği olan USD seviyesinden işlem gördü. Ham Petrol USD39,98 seviyesinde destek bulurken, USD41,26 seviyesinde dirençle karşılaştı.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri’i, diğer altı majör para birimi karşısındaki performansına göz attığımızda; %0,12 düştü ve USD95,773 seviyesinden işlem gördü.

Brent Petrol ve Ham Petrol arasındaki yayılma varili USD 2,39 da sabitlenirken ICE’de Brent Petrol Eylül ayı için %0,12’lik bir artış göstererek varili USD 43,19’dan işlem görüyor.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Apple tekrardan “dünyanın en değerli” şirketi

ABD merkezli teknoloji devi Apple, Suudi petrol şirketi Aramco'nun geçen aralıkta 1,7 trilyon dolarlık piyasa değeriyle halka arz edilmesi ile kaybettiği 'dünyanın en değerli şirketi’ unvanını, hisselerinin bugünkü borsa işlemlerinde yüzde 6,84 değerlenmesiyle geri kazandı.
Devamını Oku

Türkiye Kovid-19 sürecinde gıdada avantaj yakaladı

Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Yazgan, salgın süresince gıdaya yoğun talep olduğunu belirterek, "Hem Avrupa hem de Rusya'ya kolayca ürün ulaştırabildiğimiz için bu durumu avantaja çevirebildik." dedi.