Ham Petrol İşlemleri Yükselişte

Ham Petrol Vadeli İşlemleri Pazartesi günü yükselişe geçti.

Ham Petrol Vadeli İşlemleri Pazartesi günü yükselişe geçti.

Ham Petrol Vadeli İşlemleri, New York Times Ticaret Borsası’nda, Eylül ayı için %0,12’lik bir yükseliş kaydederek varilini USD 40,80’den işlem gördü.

Varili seansın en yükseği olan USD seviyesinden işlem gördü. Ham Petrol USD39,98 seviyesinde destek bulurken, USD41,26 seviyesinde dirençle karşılaştı.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri’i, diğer altı majör para birimi karşısındaki performansına göz attığımızda; %0,12 düştü ve USD95,773 seviyesinden işlem gördü.

Brent Petrol ve Ham Petrol arasındaki yayılma varili USD 2,39 da sabitlenirken ICE’de Brent Petrol Eylül ayı için %0,12’lik bir artış göstererek varili USD 43,19’dan işlem görüyor.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

ABD Ekonomisinde Tarihi Daralma

ABD Ekonomisi tarihi bir daralma yaşayarak yılın 2 çeyreğinde yüzde 32,9 oranında daraldı. Böylece ABD piyasaları tarihin en büyük düşüşünü kaydetmiş oldu.
Devamını Oku

Ziraat Bankası 2020 Faizsiz Çiftçi Kredisi Şartları

Ziraat Bankası 2020 yılında vereceği faizsiz kredi için Tarım Kredi ve Kooperatifleri’nin ödemelerini ilgilisine ulaştırmaktan sorumludur. Bilindiği gibi TKK’nın en önemli görevi çiftçilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet etmelerini sağlamaktır. Bu açıdan daha önce çeşitli faizsiz kredi ürünleriyle üreticilere destek olan TKK ve Ziraat Bankası 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yeni bir kredi dönemine daha kapı açmıştır.
Devamını Oku

Altın rekor kırıyor

Ons Altın, küresel belirsizlik, parasal genişleme ve teşviklerle rallisini sürdürüyor. 1,800$-1,830$ aralığında dengelendikten sonra bu hafta atağını hızlandıran kıymetli metal, 1,898$ seviyesine çıkarak tarihi zirveye çok yaklaştı