Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gittigidiyor müşteri hizmetleri direk bağlanma sizlerde işinizin acil bulunduğunu düşünce ediniyor ve biran evvel çözülmesini istiyorsak yapmanız ihtiyaç duyulan VİP kodu alabilmek bunun içerisinde yapması gerekenleri alt bölümde verdik.

Türkiye’nin ilk tecim sitelerinden kabul edilen gittigidiyor direk bağlanma seçenekleri yanında size gerek toptancıdan gerek satıcısından ürünü alıp kullanıp deneyimleye bilmeniz adına aracılık hizmeti sunmaktadır , tamamı ile güvenli olan bir sistem üstünden gerçekleşen işlemler siz kargonuzu elinize almadan karşı tarafa onay vermeme bilincine dayanmaktadır , siz ürünü alır ve resimlerde yada açıklamada belirtildiği benzer biçimde ise onay verirsiniz aksi halde onay vermezseniz ürünün lüzumlu iade işlemleri yada telafi süreçlerini gittigidiyor davet merkezi ve satın alan temsilcilerine direk bağlanma seçeneklerini kullanıp bağlanabilirsiniz.

GittiGidiyor Davet merkezi Telefon Numarası: 0850 252 3229 (05.04.2017 tarihinde telefon numarası yenilenmiştir.)

GittiGidiyor çağrı merkezine sebep bağlanılır? (VİP Takviye Kodu Almak)

GittiGidiyor satın alan hizmetleri VİP kodu alabilmek için hafta içi saat 08.30 ile 17.00 içinde vazife vermektedir.

GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanabilmek içersinde GittiGidiyor.com’da azalık girişi yaptıktan peşinden bu bağlantıya tıklamanız, sonrasında ‘Bizi Arayın’ düğmesine tıklamanız gereklidir.

Karşınıza 4 haneli VİP takviye kodu gelecektir, bu kodu bir yere not edip sizlere sunduğumuz satın alan hizmetleri etkileşim telefon numarasını aramanız yeterlidir, Gittigidiyor VİP Takviye Kodu’nu tuşladıktan derhalardından satın alan temsilcisi hem de bağlanacaktır.

Aldığınız VİP Takviye Kodu’unu aldıktan sonrasında geç 15 dakikada sona ermektedir.

GittiGidiyor VİP Takviye Kodu Al

GittiGidiyorun Faks Numarası : 0 (216) 687 02 9

GittiGidiyorun Adres Verileri : My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah.

Vatanımızda oldukça fazla kullanıcıya haiz olan şirket Gittigidiyor davet merkezi ve satın alan hizmetleri temsilcisine direk bağlanma için en kısa yolu sizinle paylaşacağız

Bunun için en kısa yol ilk olarak Gittigidiyor davet merkezi numarası olan 0850 2523229 numarasını arayarak santralden çıkan kısa anonsu dinlemek olacaktır, peşinden müşterisi olup olmadığınızı sorguladığı bir tuşlama yapacaksınız.

Bağlandıktan sonrasında tüm işlemlerinizi telefon ile halledebilir vakitten tutum sağlayabilirsiniz.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri telefon numarası, Kuveyt Türk iletişim ve sahibi kimdir, Kuveyt Türk hakkında genel bilgilerini konumuzdan ulaşabilirsiniz.