Garanti Yatırım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

garanti bankası
garanti bankası
Garanti BBVA Yatırım Müşteri Hizmetleri | Garanti Yatırım Müşteri danışmanı telefon numarası | Garanti BBVA ÇAğrı merkezi

Garanti BBVA bünyesinde yatırımcılar için kurumsal ve bireysel finansal çözümler sağlayan Garanti BBVA Yatırım, müşteri iletişim ve destek hizmetleri ile de kaliteli hizmet sunar. Her konuda firmanın bankacılık ve yatırım ürün – hizmetlerine ilişkin talep, şikayet, başvuru ve önerileriniz için mevcut güncel iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Garanti BBVA Yatırım iletişim adresi üzerinde yer alan tüm güncel iletişim kanallarını kullanarak kurumsal veya bireysel destek alabilirsiniz. Kurumsal dijital dönüşüm politikaları kapsamında pek çok farklı konuda online olarak firma ile görüşme sağlamanız ve başvurularınızı da iletmeniz mümkündür.

Garanti Yatırım Destek İletişim Merkezi

Garanti BBVA Yatırım şubelerinden veya doğrudan online iletişim kanalları üzerinden işlem yapmadan önce firmanın güncel iletişim kanallarının neler olduğunu incelemeniz önerilir. İletişim bilgilerini kullanarak kısa süre içinde firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak kurumsal çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. Her konuda görüş ve önerilerini için Garanti BBVA Yatırımın aktif iletişim kanalları sizin için etkili çözümler üretir.

Garanti Yatırım Müşteri İletişim Formu

Garanti BBVA Yatırım online müşteri hizmetleri kapsamında kurumsal çözüm önerileri sunmak için online iletişim formu üzerinden hizmet vermektedir. Talep, öneri ve teşekkürlerinizi söz konusu online iletişim formumu doldurarak firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Ad – soyad
  • T.c. Kimlik numarası
  • Telefon
  • E-posta adresi

Ad – soyad, T.C. kimlik numarası, telefon ve e – posta adresi gibi temel kişisel ve iletişim bilgilerinizi girdikten hemen sonra konu seçimi ve mesajınız ile firmaya talep, şikayet, önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

Garanti Yatırım E – Posta Adresi

gy_bilgi@garantibbva.com.tr müşteri iletişim e – posta adresi üzerinden resmi olarak yazışmalarınızı yaparak en etkili online iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. E – posta ile iletişim işlemlerinde yazışmalarınızı açık ve resmi bir dille yaparak hızlı çözümler alırsınız. Göndereceğiniz mailde kişisel iletişim bilgilerinizi belirterek kurum tarafından hızlı dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Öte yandan diğer iletişim kanallarını da kullanarak çok daha hızlı bir şekilde yardım almanız mümkündür.

Garanti Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti BBVA Yatırım çağrı merkezi telefon numarasını çalışma saatleri içinde arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin başvuru//iptal, şikayet bildirimi veya diğer işlemler için güncel müşteri hizmetleri numarasını aramanız mümkündür.

  • Garanti Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 630
  • Garanti BBVA Yatırım Genel Müdürlük Numarası: 0 212 384 10 10
  • Garanti BBVA Yatırım Faks Numarası: 0 212 384 10 05

Garanti BBVA Yatırım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti BBVA Yatırım çağrı merkezini aradıktan sonra 09.00 – 23.15 saatleri arasında telefon ederek doğrudan hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlamak için müşteri hizmetleri numarasını çalışma saatleri arasında aramanız yeterlidir.

Garanti Yatırım Şikayet Hattı

Garanti Yatırım bankacılık ürün ve hizmetlerinin tümü ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için şikayet bildirimlerinizi ve geri dönüşlerinizi mevcut iletişim kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Öte yandan çağrı merkezi üzerinden de şikayet işlemleri yapılabilir.

  • Garanti Yatırım Şikayet Hattı: 444 0 630

Garanti Yatırım Sosyal Medya Hesapları

Garanti BBVA Yatırım firmasının kurumsal sosyal medya hesaplarından resmi kampanya ve duyuruları takip edebilir veya hızlı etkileşim alabilirsiniz. Garanti BBVA Yatırım kurumsal ve resmi sosyal medya hesapları:

Garanti BBVA Yatırım Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanma
Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler
Devamını Oku

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Table of Contents Şubeye gitmeden kolay kredi veren bankalarŞubeye gitmeden ne kadar kredi çekebilirim, ne kadar masraf öderim?Kredi…