Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma-2019 Güncel

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma-2019 Güncel
Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma-2019 Güncel

Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olduğu için büyük bir müşterei kitlesine sahiptir. Bankanın müşterisi olan her bir birey ise banka işlerini şubeye gitmek yerine, müşteri hizmetleri ile çözmeye çalışmaktadır. Ancak bankaların müşteri hizmetleri servislerinin telesektere bağlanması müşteriyi sıkıntıya sokmaktadır. Bu yüzden Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanmak için bu içeriğimizi oluşturduk. Bankaya direk bağlanıp işlerimizi halletmek için bilgiler paylaşacağımız yazımızda sıra beklemeden, banka bekletme müziği dinlemeden nasıl irtibata geçeceğinizi anlatacağız. Böylece dakikalar içerisinde müşteri hizmetleri yetkilisi ile irtibata geçerek sorunlarınızı kısa yoldan çözebileceksiniz.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Öncelikle direk bağlanma yapabilmek için müşteri numaranız ya da T.C. kimlik numaranız ile hareket etmeniz gerekir. Bu bilgiler yoksa ve bankanın müşterisi değilseniz şubeye gitmeniz telefon ile bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya nazaran daha çabuk bir sonuç verecektir. Bunun yanında Garanti Bankası Mobil Cep uygulamalasını veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığını kullanarakta işlemlerinizi hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu araçlarda da aradığınızı bulamadıysanız içeriğimizin devamını okuyarak müşteri temsilcisi ile direk iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Tıkla-ara:444 0 333

KOLAY ve HIZLI YÖNTEM:

1. İlk olarak 444 0 333 numaralı Garanti müşteri hizmetlerini arayın.
2. Telesekreter sizi karşıladıktan sonra sesli komut sistemine “kart işlemleri” diyin.
3. Sonrasında sesli komut sistemi menüleri sayacak, konuşma bitiminde “bunların dışında” diye söyleyin.

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdikten sonra müşteri hizmetlerine direk bağlanacaksınız.

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için üstte yer alan Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak T.C. kimlik numaranız ve müşteri numaranız ile birlikte bankanın çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir. Bunun için ise 444 0 333 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Telefon ilk olarak bağlandığında karşınıza bankaya ait olan telesekreter çıkacaktır. İlk kaydı dinledikten sonra sesli mesaj dinleme kısmına ‘kart işlemleri’ demeniz gerekmektedir.

Sesli komut verdikten sonra ise kısa bir bekleme yapmanız gerekecektir. Burada verdiğiniz komutu alan sistem size tuşlamanız gereken menu listesini sayacaktır. Ancak bu noktada hiç bir menu tuşuna basmadan beklemeniz gerekmektedir. Garanti bankası banka müşteri hizmetleri direk bağlanmadurumu için en son çıkan ‘bunların dışında’ seçeneğini kullanacaksınız. Kısaca sesli komut olarak ‘bunların dışında’ demeniz gerekecektir. Son sesli komutu verdikten sonra ise otomatik telesekter direk olarak size müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

Garanti Bankası Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

1. İlk olarak Garanti müşteri hizmetleri numarası olan “444 0 333” yada “0850 222 0 333” numarasını arayın.
2. Ardından sesli komut sistemi sizi karşılayacaktır. Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayın.
3. Arka arkada 1 – 3 – 5 tuşlarına basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bu müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra talep ettiğiniz bütün işlemlerinizi müşteri numaranızı kullanarak ya da T.C. kimlik numaranızı kullanarak müşteri hizmetleri ile birlikte halledebilirsiniz. Böylece Banka müşteri hizmetleri direk bağlanma yazısından faydalanarak beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve uzaktan banka işlemlerinizi halledebilirsiniz. 

 1. Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
  444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numarasını arayıp,
  – Sesli komutlar sistemine giriş yaptıktan sonra,
  1 – 3 ve 5 tuşlarına sırayla bastığınızda otomatik olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  Bağlantı sağlandıktan sonra müşteri numaranızı veya T.C. kimlik numaranızı tuşlayarak direk Garanti bankası müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 2. Garanti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Garanti müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 arayarak ulaşabilirsiniz.

Güncelleme:

0 Shares:
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like