Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

garanti bankası
garanti bankası

Garanti Bankası internet bankacılığı ile pek çok bankacılık işlemini evinizden hiç çıkmadan bilgisayarınızdan ve mobil cihazlarınızdan halledebilirsiniz.

Eğer mobil cihazınızdan bankacılık işlemlerine daha hızlı ulaşmak istiyorsanız Garanti Bankası mobil şubesi uygulaması olan Garanti Cep uygulamasını indirebilirsiniz. Garanti Cep’i IOS işletim sistemli telefonlarınızda App Store, Android telefonlarınızda Google Play uygulamaları üzerinden indirmelisiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti Bankası internet bankacılığı işlemlerinden yararlanmak için sisteme kayıt olmalı ve bir şifre belirlemelisiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi kullanıcıların güvenliği için gereklidir.

İnternet tarayıcınızdan www.garanti.com.tr sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede “Bireysel” ve “Kurumsal” seçeneklerini görürsünüz. Bu seçeneklere tıkladıktan sonra açılan pencerenin en altında “Müşteri numaramı ya da parolamı unuttum.” ve “İlk kez parola almak istiyorum.” seçeneklerini kullanarak şifre alabilirsiniz.

Başka bir seçenek olarak ilk başta çıkan “Bireysel” ve “Kurumsal” seçeneklerinin altındaki “Parolamı Unuttum” ve “İlk kez parola almak istiyorum.” seçeneklerini seçebilirsiniz.

Her iki seçim sonucunda da aynı pencereye yönlendirilirsiniz. Açılan pencerede müşteri numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz istenir. Sonraki adımda sizden kart bilgileriniz istenir. Genellikle bu adımda kart şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra cep telefonunuza gelen sms doğrulama kodu ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Garanti Bankası Mobil Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası mobil şubesi şifre alma işlemi için öncelikle Garanti Bankası mobil şubesi uygulaması olan Garanti Cep uygulamasını akıllı telefonunuza indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonra giriş ekranında “Parola Al” seçeneği ile karşılaşacaksınız.

Bu seçeneğe tıkladıktan sonra açılan sayfada TC. Kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı yazmanız gerekmektedir. Diğer kutucuğa ise başında sıfır olmayacak şekilde cep telefonu numaranızı yazmalısınız. Bir sonraki adımda sizden Garanti bankasına ait bir kartınızın şifresini girmeniz istenecektir. Bu kredi kartı veya banka kartınız olabilir. Kart şifrenizi girip cep telefonunuza gelen sms doğrulama kodunu onayladıktan sonra yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Diğer Bankaların Şifre Alma İşlemleri İçin

Akbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Denizbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İNG Bank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İş Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi (EnPara) Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Vakıf Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
3 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Vakıfbank EFT ve Havale Saatleri

Vakıf Bank kullancıları için EFT ve Havale Saatlerini araştırdık. Vakıf Mobil veya İnternet bankacılığı ile işlem yaptınız ve…
Devamını Oku

İNG Müşteri numarası nasıl öğrenilir?

ING Müşteri no nasıl öğrenilir? 6 Adımda ING Müşteri no öğrenmek için yapmanız gerekenler. ING Müşteri temsilcisine direkt bağlanma hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.
Devamını Oku

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Table of Contents Şubeye gitmeden kolay kredi veren bankalarŞubeye gitmeden ne kadar kredi çekebilirim, ne kadar masraf öderim?Kredi…