Futbolda yayın ihalesi için kurul oluşturuldu

Türkiye Futbol Federasyonu İdare Şurası, yayın ihalesi için bir kurul oluşturdu ve yeni ihale araştırma ve süreçlerinin Kulüpler Birliği Vakfı …

Türkiye Futbol Federasyonu İdare Şurası, yayın ihalesi için bir kurul oluşturdu ve yeni ihale araştırma ve süreçlerinin Kulüpler Birliği Vakfı’yla birlikte yürütülmesini kararlaştırdı

Türkiye Futbol Federasyonu İdare Şurası, bugün gerçekleştirdiği toplantıda TFF Statüsü’nün 74. Unsuru’nun 9 ve 10. bentleri yeterince yeni yapılacak yayın ihalesi için bir kurul oluşturulmasını ve yeni ihale araştırma ve süreçlerinin Kulüpler Birliği Vakfı’yla birlikte yürütülmesini kararlaştırdı.

Kurulda TFF Lideri Nihat Özdemir, TFF 1. Lider Vekili Servet Yardımcı, TFF Lider Vekilleri Mehmet Baykan ve Erhan Kamışlı ile Genel Sekreter Kadir Kardaş’ın yanı sıra Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirilen Ali Koç, Fatih Saraç, Göksel Gümüşdağ ve Mehmet Sepil yer aldı.

Türk futbolunun mevcut maddi meselelerine tahlil olacak sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulması amacıyla Kulüpler Birliği Vakfı’yla birlikte oluşturulan komite ile mevcut durumun kıymetlendirilmesi, piyasa araştırmaları yapılması, şartnamenin hazırlanması ve ihalenin şeffaf bir formda sonuçlandırılması amaçlanıyor.

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/futbolda-yayin-ihalesi-icin-komisyon-olusturuldu-2278472

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler