Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası Evkur Telefon Numarası

Evkur ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı alternatif iletişim kanalları üzerinden kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. İster online ister doğrudan iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde firma ile görüşerek her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Türkiye genelinde geniş hizmet ağı ile hizmet veren Evkur, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi açısından çeşitli kurumsal iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Mağaza veya online alışverişlerinizde yaşanan sorunlar, görüşleriniz veya talepleriniz için Evkur iletişim adresi üzerinden hızlı çözümler elde edebilirsiniz. En kısa yoldan iletişim kurmak için iletişim formu veya müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası:

İlk önce “0212 473 46 46” telefondan arayın.

Direk “4” tuşuna basın.

Evkur Müşteri Destek Merkezi

Evkur iletişim merkezi üzerinde yer alan aktif iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede sorunlarınızın çözümü için kurumsal çözüm önerileri ve hizmet alabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürün ve hizmetlere ilişkin her türlü sorun için söz konusu iletişim adresleri tercih edilebilir. Öte yandan firmanın online iletişim kanallarını kullanarak da çok daha kısa sürede etkili ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Evkur Online İletişim Formu

Evkur online müşteri iletişim formumu kullanarak kısa süre içinde mesajınızı firmaya ileterek konunun çözümü için en kısa sürede firma yetkililerinin dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. İletişim kalitesi konusunda diğer kurumsal firmalara göre altyapı açısından yetersiz kalan Evkur, mağazalar üzerinden hizmet sağlar. Bunun yanı sıra kısıtlı online iletişim hizmetleri ile müşterilerin yine de hızlı bir şekilde sorunlarına çözüm önerileri almaları mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra mesajınızı da yazarak ‘’gönder’’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

Evkur İletişim E – Posta Adresi

info@evkur.com.tr adresini kullanarak e – posta ile resmi yazışma başlatabilirsiniz. Firmanın resmi e – posta adresini kullanmadan önce iletişim formu veya diğer iletişim yöntemlerini kullanarak çok daha kısa sürede ve etkili bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından kısa sürede yanıt veren Evkur, hizmet kalitesini artırmak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sunar.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkur çağrı merkezi üzerinden firma ile iletişime geçmeden önce alışveriş yaptığınız veya hizmet aldığınız mağazanın numarası ile iletişime geçmek çok daha etkili bir yöntem olacaktır. Bu sayede kısa sürede sorunlarınızın çözümü için müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Öte yandan mağazaların iletişim merkezlerini kullanarak sadece telefon numaraları ile değil aynı zamanda online iletişim kanallarıyla da taleplerinizi ve sorunlarınızı kısa süre içinde iletebilirsiniz.

  • Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 473 46 46

Evkur Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 212 473 46 46 Evkur müşteri hizmetleri üzerinden firma yetkilileri ile doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Hizmet aldığınız mağazanın telefon numarası ve iletişim bilgileri değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ortak iletişim merkezlerini kullanmak yerine bulunduğunuz şehirdeki firmanın iletişim bilgilerini kullanarak çok daha kısa sürede ve etkili bir hizmet alabilirsiniz. Bu nedenle kurumsal iletişim hizmetleri açısından Evkur müşteri beklentilerini tam olarak karşılayamayabilir.

Evkur Resmi Sosyal Medya Hesapları

Evkur güncel kampanya ve duyurularını firmanın resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak takip edebilirsiniz. Tüm popüler sosyal medya platformları üzerinde resmi hesapları ile hizmet sunan Evkur kampanya duyuruları ve açıklamalarının yanı sıra müşteri desteği de sunar. Evkur tüm resmi ve kurumsal sosyal medya hesapları:

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Resmi Gazete başlıkları

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ YÖNETMELİKLER –– Elektrik Piyasası İthalat ve İhracat Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ...