En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

2018 Yılı En Kolay Kredi Veren Bankalar
Bu yazımızda “en kolay kredi veren bankaları” araştırdık. Bu bankalar ve kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi vereceğim. İçeriğimizde hiç bir şekilde reklam kullanılmamış olup değerli takipçilerimizin sıkça sorduğu soruya cevap vermeye çalıştım.

Bu yazımızda “en kolay kredi veren bankaları” araştırdık. Bu bankalar ve kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi vereceğim. İçeriğimizde hiç bir şekilde reklam kullanılmamış olup değerli takipçilerimizin sıkça sorduğu soruya cevap vermeye çalıştım.

 

Tavsiye Bağlantı: Kredi Notu Nedir?

 

En Kolay Kredi Veren Bankaların Listesi

Bankaların hangileri olduğuna geçmeden önce bu bankaları diğerlerinden ayıran en önemli özellik SMS ile kredi imkanı sunan bankalar olduğudur. Bahsi geçenler; Akbank, Denizbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası ve Odeabank’dır. SMS ile yapılan ön başvuruda onay almanız, krediyi almaya ihtimalinizi büyük ölçüde artıracaktır. Yine burada da önemli olan şey kredi notu puanınızdır. Kredi notunuzu yükselmek isterseniz şu içeriğimizi okuyabilirsiniz: Kredi notu artırma yöntemleri

Bonus Bilgi: N Kolay Kredi ile kolay bir şekilde başvuru yapıp kredinizi kullanmaya başlatabilirsiniz.

 

Peki Bu Bankalara Neye Dikkat Ediyor?

Bütün finans sektöründe olduğu gibi müşterilerin ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren kredi türlerini kullanmanızı sağlarlalar. Başvura yapan kişileri çeşitli sınıflara ayırarak hizmeti sunarlar. Kredi alacak kişiler genellikle düşük faiz ve ödeme koşullarıın uggun olduğu kredileri tercih ederler. Bu sebeple faiz oranları ve ödeme koşullarına dikkat edip kredi almanızı tavsiye ederiz.

 

Tavsiye Bağlantı: Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme

 

Anında Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar Faiz Oranı Vade Sayısı Kredi Limiti
Enpara.com 2,07% 48 Ay 50.000 TL
CEPTETEB 1,90% 48 Ay 30.000 TL
ING Bank E-Kredi 1,74% 48 Ay 50.000 TL
N Kolay Kredi (Aktif Bank) 2,89% 48 Ay 30.000 TL

Not: Tablo 16.07.2018 tarihindeki faiz oranlarına göre hazırlanmıştır.

Not2: İstisna bir durumda olmakla birlikte, kredi başvurusu sonucunda gelir tespiti yapılamayan kişilerden banka tahsis birimleri sadece “gelir belgesi” talep edilebiliyor.

 

Banka Şubesine Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

CEPTETEB Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor
Enpara.com Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor
ING Bank E-Kredi Değerlendirme sonucu istenebiliyor Kefil istenmiyor
N Kolay Kredi (Aktif Bank) Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor

Not2: İstisna bir durumda olmakla birlikte, kredi başvurusu sonucunda gelir tespiti yapılamayan kişilerden banka tahsis birimleri sadece “gelir belgesi” talep edilebiliyor.

 

Yukarda sıraladığımız bankalar ister müşteri olun ister olmayın, her hangi bir şubeye gitmeye gerek bıraktırmadan kredi veren bankalardır. Tabloda yer almayan bankalarında buna benzer hizmetleri olabilir. Çoğu banka bunu sadece müşterileri için kolaylık olsun diye yapmaktadır. Üstte belirttiğimiz bankaların müşterisi olmasanız bile şubeye gitmeye kalmadan size kredi verebilecek bankalardır.

 

Tavsiye Bağlantı: En Kolay Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL)

 

2018 Yılı ve Kolay Kredi Alma

Son yıllarda ve özellikle 2018 yılında en kolay kredi veren bankalar daha fazla tercih edilmektedir. Globalleşen dünyamızda çok fazla önem kazanan zaman kavramı yine kredi sektöründe de ön plandadır. Çünkü ihtiyaç duyulan anda kredinin kullanılması gerekliliği artık daha fazla önem kazanmış ve bankalarda bu hususta müşterileri için olabilecek en kısa zamanda başvuruları değerlendirip dönüş yapmaktadır. Özellikle hızlı değerlendirme yapan bankaların tercih edilmesi sebebide bundan kaynaklıdır. Dolayısıyla buda bankaların arasında bir rekabet ortamı yaratmak ve bankaların çeşitli yöntemler geliştirmelerini sağlamaktadır. Örnek olarak bir SMS ile kredi vermek, bir kaç dakika içinde dönüş sağlaması bu yöntemler arasındadır. SMS ile kredi verme hem müşteriler hem de bankalar için çok kolay yöntem olmuştur.

 

Bu da müşterinin o bankadan kredi kullanım kullanamayacağının cevabını hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlamaktadır. Bu durumda bile yine devreye kredi notunun önemi kendini göstermektedir. Kredi notunuz ne kadar yüksek ise bütün bankalardan en hızlı ve kolay bir şekilde kredi alma imkanınız o denli yüksektir. Kredi notu yüksek olan kişilerin başvurularına bütün bankalar en hızlı şekilde değerlendirilmeye alınıp kredisi onaylanmaktadır. Bankalar içinde kredi sicili düzgün olan müşteriler çok değerlidir.

Bu yazımızda sizelere 2018 yılında en kolay kredi veren bankaları inceledik. Buradan da çıkartacağımız sonuç finansal durumunuzun ne kredi çekmek için ne kadar önemli olduğudur.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Ev kredisi alırken dikkat edilmesi gerekenler
Devamını Oku

Ev alırken nelere dikkat edilmeli

Table of Contents Ev Seçiminin Yapılmasında Dikkat Edilmesi GerekenlerKonut Kredisi Başvurusunda Dikkat Edilmesi GerekenlerTapu İşlemleri Sırasında Dikkat Edilmesi…