Denizbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Denizbank internet bankacılığı sayesinde bankacılık işlemlerinizi kısa sürede ve evinizden çıkmadan halledebilmektesiniz. Cep telefonundan tarayıcıya girmek istemiyor ve daha hızlı bir kullanım istiyorsanız MobilDeniz uygulamasını indirebilirsiniz. MobilDeniz Denizbank mobil şubesi hizmetine verilen addır. MobilDeniz, akıllı telefonunuzdan bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlar.

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

Denizbank internet bankacılığı sisteminegüvenlik amacıyla şifre ile giriş yapılmaktadır. Denizbank internet bankacılığı şifresini unutanlar veya ilk defa almak isteyenler için Denizbank internet bankacılığı şifre alma işlemi pratik bir işlemdir.

Öncelikle internet tarayıcınızdan  www.denizbank.com’a giriş yapmalısınız. Sağ üste büyük harfle yazılı olan “Giriş” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğin altında “Kullanıcı Oluştur” ve “Şifremi Unuttum” seçenekleri yer almaktadır. Eğer ilk defa Denizbank internet bankacılığı hizmetini kullanacaksanız “Kullanıcı Oluştur” seçeneğine tıklamalısınız.

Denizbank internet bankacılığı sitesinde daha önceden üye olup şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” seçeneğini işaretlemeniz gerekir.

Açılan pencerede sizden kredi kartı veya banka kartı numaranız, kartınızın şifresi ve kartınızın son kullanma tarihi istenmektedir. Sırasıyla “Banka / Kredi Kartı Numarası, Kart Şifresi, Kart Vadesi” kutucuklarını doldurmalısınız. Bu bilgileri girerek Denizbank internet bankacılığı şifre alma ve şifre değiştirme işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Banka kartı veya kredi kartınız yoksasol altta yer alan “Kartım yok” seçeneğini işaretlemelisiniz. Açılan pencereye Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve GSM numaranızı girmelisiniz. Telefonunuza bir mobil onay kodu gönderilecektir. Bu adımların sonunda yeni şifre alabilir veya şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Denizbank Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır

Denizbank mobil şubesi hizmetlerinden yararlanmakiçin şifre almak gereklidir. Şifre ile giriş güvenliği sağlama amaçlıdır. Denizbank mobil şubesi şifre alma kısa ve kolay bir işlemdir. Öncelikle Denizbank mobil şubesi uygulaması olan MobilDeniz’i akıllı telefonunuza indirmelisiniz. MobilDeniz uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Kullanıcı Oluştur” ve “Parolamı Unuttum” seçenekleriyle karşılaşırsınız. Eğer daha önceden kayıt yapıp şifrenizi unuttuysanız “Parolamı Unuttum” seçeneğini seçmeniz gerekir. Yeni kayıt olacaksanız “Kullanıcı Oluştur” seçeneğine tıklamalısınız.

Kullanıcı Oluştur’u seçtikten sonra sizden TC. Kimlik numarası veya müşteri numarası seçeneklerinden birini girmeniz istenir. Daha sonra telefon numaranızı girmelisiniz. İlerleyen sayfalarda istenen tüm bilgileri girdikten sonra yeni bir kayıt ve şifre oluşturmuş olursunuz.

Parolamı Unuttum seçeneğini seçtiğinizde de yine aynı bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir. Ayrıca bilgilerinizi sisteme girdikten sonra mobil onay kodu gönderilerek kimliğinizi doğrulamanız istenebilir.

Diğer Bankaların Şifre Alma İşlemleri İçin

Akbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İNG Bank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube Şifre Alma Nasıl Yapılır?
İş Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi (EnPara) Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Vakıf Bankası İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
7 Shares:
3 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Vakıfbank EFT ve Havale Saatleri

Vakıf Bank kullancıları için EFT ve Havale Saatlerini araştırdık. Vakıf Mobil veya İnternet bankacılığı ile işlem yaptınız ve…