Borcu Olana Kredi Veren Bankalar 2018 – 2019 Güncel

 

Günümüzde internet sitelerinde en çok tıklanan sayfaların başında kredi kelimesi yer alırken devamını şöyyle sıralayabiliriz. Borcu olana kredi veren bankalar, borcum varsa hangi bankalar redi verir, herhangi bir bankaya borcum varken farkı bir banka bana kredi desteği sağlamı, borcum var sicilim bozuk ama bankalar bana kredi verirmi soruları sıkça ssorulan sorulardır. Milletçe banka ürünleri kulanmayı çok seviyoruz. Özelikle kredi ve kredi kartı kulanmayıda çok seviyoruz. Bu harcalamaları yaptıkça bankalara olan borcumuz sürekli artmakta ama artan borcumuzu bazen karşılayamayıp acil krediye ihtiyacımız olabılır. İşte tam bu gibi problemlere karşı yaptığımız ilk tepki borçluya kredi veren banka arayaşına gireriz. işte şimdi paylaşacağımız bu yazımızda size borcu olana kredi sağlayan bankaları vereceğiz.

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Herhangi bir bankaya borcunuz varsa bu durumda kredi kullanmanız sizin için olumsuz yönde etkileyebilir. Daha önceki senelerde devletin torba yasası kanunuyla borcu olana maaşından daha fazla borçanamayacaktı. Bu yüzden bankalar borclu olana kredilendirme politikaları yeniden geliştirdiği için kişiye kredi vermeyebilir. Bu durumlarda bazı bankalar borcu olana kredi imkanı verebiliyor. Bu imkanlar değişiklik gösterebiliyor. Diyelim ki bankalara ek geliriniz ile gitiniz ve banka çalışanına kredi almaak için ek gelir belgesi ve teminat gösterebileceğinizi söylediğinizde banka sizin kredi onaylamanızı hızlandırır. Bazı bankalarda borçlarınızı tek elde toplamak adına borç kredisi adı altında bazı kampanyalar yapmaktadır.

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Borçlu olduğumuz bankalrın dışında kredi başvurduğumuz bankalardan kredi başvurusundaa bulunduğumuz zaman banklara bize kredi yada kredi kartı kulandırılmaz. Çünkü yaptığımız gelir-borç dengesi yada yaptığımız ödeme düzensizlikleri bankaların bize kredi vermesine engel olabiliyor. Fakat bazı bankalar bu konuda bize yardımcı olabiliyor, ve borçlarımızı tek çatı altında toplayarak kredi fırsatı verebiliyorlar. Verilen kredi ile farklı bankalardaki borcumuzu kapatıp tek bankada borcumuzu birleştirebiliriz. Birden çok bankaya borcunuz varsa bunu tek çatı altıda toplamak isteyenler için bu kampanya çok mantılı ve faydlı olabilir. böylece daha az faizle borcunuzu daha rahat kapatabilirsiniz.

Hangi Belgeler Gerekiyor?

Kimlik Belgesi
İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ait sabit fatura yeterli.),
Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekir)

Aylık geliriniz iyiyse ve geçmişteki ödemelerinizde problem yoksa başvuracağınız kredi başvurusu direk onaylanacaktır. Ama sorun çıktığı taktirde gelir belgesi yine sizin lehinize olacaktırç

Borç Kapama Kredisi Veren Bankalar:

Garanti Bankası
QNB Finansbank
Akbank
OdeaBank
Şekerbank

Yukarıda verilen bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Şu bilginin kesinliği yoktur, bankaların tümü kredi verecek diye bir kesin bilgi yoktur.

 

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
4 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Emlak Kredi vergisi hesaplama
Devamını Oku

Emlak Vergisi Hesaplama

Hesaplamayı emlak türüne göre yapın, Verginizi mayıs ve kasım ayları sonuna kadar iki taksitte ödeyin, Konutun büyükşehir içi…