Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar (Güncel)

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar (Güncel)

 

Her geçen gün bankalara olan borcumuz artarken artık bir süreden sonra bu yükü taşımaz hale gelir ve farklı alternatifler ararız. Çünkü toplum olarak borcu borçla kapatmaya alışmışız ama günümüzde bunu bir bankanın borcunu başka bir bankanın borcunu kapatarak halletmeye çalışırız. Buda bir ay içinde birden fazla bankaya borçlu hale gelmemize neden olabilir. Çünkü artık bir bankaya borçluyken bile farkı bir banka bize borç yada kredi sağlayabiliyor. Bu krediye borç kapatma kredisi deniliyor, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kredi kartı kapatma kredisi bunların hepsi farklı bankalar transfer edilebiliyor ve %1,17 faiz oranıyla başlayan oranlarla tek çatı altında toplayarak bize yardımcı olan bankalar vardır. Peki bu bankalar hangileridir.

 

Borç Kapatma Kredisi Neden Kullanmalıyım?

Birden çok bankayya borcunuz var ve bunu ödemekte zorluk yaşıyosunuz, farklı bir banka size borcunuzu kapatmanız için borç kapatma kredisi verecektir. Mutlaka bunu deneyın yada borcunuzu borçla kapatmanızı elbete tavsiye etmiyoruz. Fakat birden çok bankaya her ay ödeme yapmakta zorlanmaktnsa tüm borcu bir çatı altında toplayıp tek bankay borçlu olup bellı bir ödeme planıyla daha rahat nefes alacağınınz bir kessindir. Ayrıca tüm borcu tek bir bankada topladığınızda ödeyeceğiniz faiz oranı çok düşük olabilir.

 

Borç Kapatma Kredisi için Hangi Belgeler Gerekiyor?

1- Kimlik Belgesi
2- İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ait sabit fatura yeterli.),
3- Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekir)

Aylık geliriniz iyi ve banka ödemelerinizi düzenli yapıyosanız başvurduğunuz kredi başvurunuz direk ön onay alacaktır ve onaylanacaktır. bu onay sizin banka kredi başvurunuz için olumlu olancaktır.

Borç Kapama Kredisi Veren Bankalar

Garanti Bankası
QNB Finansbank
Akbank
OdeaBank
Şekerbank

 

Garanti Bankası

Garanti Bankası, %1,25 faiz oranı ile Borç Transfer Kredisi adı altında müşterilerine 36 ay’a kadar vade imkanları ile borç kapatma kredisi veriyor. Ayrıca bu kampanyada ödemlerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

 

QNB Finansbank

Banka ödmelerinizde sorun yaşamıyosanız, Kredi yada Kredi Kartı borçlarınızı %1,23‘den başlayan faiz oranları ile QNB Finansbank çatısı altında toplayıp derlendirebilrisiniz.

 

Vakıf Bank

Yalnızca 18 ay vade ile ve 20.000 TL ile sınırlı (üst limit) borçlarınızın tamamını VakıfBank çatısı altında birleştirebilirsiniz. Diğer banka gibi VakıfBank da 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyor.

 

Akbank

15.000 TL‘ye kadar tüm Borç Transfer Kredisi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank İnternet Şubesi üzerinden direk olarak başvurabilir ve paranızı hesaba aktarabilirsiniz.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler
Devamını Oku

Ziraat Bankası destek kredisi başvurusu 2020 Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sorgula

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama ve Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sayfası vatandaşların gündeminde. Pandemi dönemi için uygulanan ekonomik tedbirlerin arasında yer alan ve 3 kamu bankası tarafından sağlanan temel ihtiyaç destek kredisi, hem uygun faiz oranı hem de 6 ay geri ödemesiz olma özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Peki 2020 Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sonuçları sorgulama nasıl yapılır?