AYGAZ A.Ş.( İdare Şurası Komiteleri

AYGAZ AS 2021-04-12 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! AYGAZ AS ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın …

AYGAZ AS 2021-04-12 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! AYGAZ AS ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

AYGAZ A.Ş.( İdare Şurası Komiteleri )

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe
İdare Heyeti Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Mevzuya Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Aygaz A.Ş. İdare Heyeti kararında, Sermaye Piyasası Heyeti’nin II-17.1 sayılı Kurumsal İdare Bildirimi’nde yer alan kararlar çerçevesinde oluşturulan komitelerden – Kontrolden Sorumlu Komitenin 2 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sayın Kutsan Çelebican ve üyeliğine Sayın Dr. Şadan Kaptanoğlu Dikici’nin getirilmesine – Kurumsal İdare Komitesi’nin 3 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sayın Kutsan Çelebican, üyeliklerine Sayın Yağız Eyüboğlu ve Sayın Gökhan Dizemen’in getirilmesine – Risk İdare Komitesi’nin 2 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sayın Dr. Şadan Kaptanoğlu Dikici ve üyeliğine Sayın Dr. Bülent Bulgurlu’nun getirilmesine – Yürütme Komitesi’nin 5 üyeden oluşmasına ve Komite’nin kendi üyeleri ortasından bir Lider belirlemesine Komite üyeliklerine Sayın Mustafa Rahmi Koç, Sayın Mehmet Ömer Koç, Sayın Yıldırım Ali Koç, Sayın Alexandre François Julien Picciotto ve Sayın Caroline Nicole Koç’un getirilmesine karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/926995

BIST

Kaynak:
Bloomberg HT:https://www.bloomberght.com/borsa/hisse/aygaz-as/kap-haberi/260952

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler