Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri

Albaraka Türk Katılım bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası, Albarak Türk katılım bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgileri

Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri servisi ve iletişim kanalları ile müşterilerine kaliteli kurumsal iletişim desteği sunar. Bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek almak ve en kısa sürede sorunlarınıza yanıt almak için bankanın güncel iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim adresi üzerinden hızlı dönüşler alabilirsiniz. Ürün ve hizmet detaylarını öğrenmek, işlem gerçekleştirmek ve diğer tüm konularda bildirim vermek için 7/24 iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Yardım ve İletişim Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim ve yardım merkezi üzerinden işlem yapmak için birçok farklı iletişim kanalı kullanabilirsiniz. Tüm bu iletişim kanallarını firma hakkında bilgilerin yer aldığı sayfadan görüntülemeniz mümkündür. Kurumsal veya bireysel tüm bankacılık hizmetleri için ayrıca online işlem sayfalarını kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası güncel iletişim numarasını arayarak en kısa sürede bankacılık ürün ve hizmetlerine yönelik tüm konularda kurumsal destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat görüşme sağlayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden banka temsilcisi ile konuşarak sorun bildirimlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Albaraka Türk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 666
  • Albaraka Türk Genel Müdürlük Telefon: +90 216 666 01 01
  • Albaraka Türk Faks Numarası: +90 216 666 16 00

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Albaraka Türk çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ilgili numarayı tuşladıktan sonra:

  • Bankacılık işlemleri için: ‘’1’’
  • Şifre işlemleri için: ‘’2’’

Numarasını tuşlamanız yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşmek için ‘’0’’ rakamını tuşlayarak ana menü üzerinden doğrudan işlem gerçekleştirmeniz ve müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim Formu

Albaraka Türk iletişim formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra en kısa sürede online iletişim formu üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ile banka yetkilileri tarafından size dönüş yapılacaktır. Konu ile ilgili tüm bildirimlerinizi iletişim formu üzerinden iletebilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. 

Albaraka Türk Katılım Bankası Şikayet Hattı

Albaraka Türk Katılım Banaksı ihbar ve online ihbar hattı üzerinden bankanın tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin şikayet bildirimlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca online hizmetler menüsünü kullanarak da birçok farklı konuda hızlı çözüm önerileri almanız ve işlem yapmanız mümkündür. Tüm şikayetlerinizi ayrıca 0 850 222 5 666 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya 0 212 666 09 99 numaralı telefonu arayarak telefonla ihbar yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Resmi Sosyal Medya Hesapları

Albaraka Türk Katılım Bankası sosyal medya hesaplarını takip ederek bankanın güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabilir ve yaşadığınız her sorun hakkında ya da görüşleriniz için geri bildirimde bulunabilirsiniz. Sosyal medya destek sayfaları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yarım alabilir ve her konuda sorun bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası kurumsal sosyal medya hesapları:

Albaraka Türk hangi ülkenin?

Al Baraka Bankacılık Grubu 2002’de Bahreyn’in başkenti Manama’da kuruldu. Şirket, Bahreyn Menkul Kıymetler Borsası’nda ve NASDAQ Dubai’de işlem görmektedir. Grup 12 ülkede şeriat ilkelerine kesinlikle uygun olarak perakende, kurumsal ve yatırım bankacılığı ve hazine hizmetleri sunmaktadır.

Nevzat Bayraktar kimdir?

1993-1994 yılları arasında İngiltere’de Leeds Metropolitan Üniversitesi’nde İngilizce dil eğitimi aldı. Kariyerine 1995 yılında Esbank’ta Dış İşlemler bölümünde başladı. … 11.02.2020 tarihi itibarıyla Emlak Katılım Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Faizsiz banka hangisi?

Faizsiz Katılım Bankaları
Albaraka Türk Katılım Bankası
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Türkiye Finans Katılım Bankası
Vakıf Katılım Katılım Bankası
Ziraat Katılım Katılım Bankası

Albaraka Türk faiz var mı?

Albaraka Türk‘ün faizsiz finansman sağlayarak elde ettiği kârdan, Kârlı Hesap açarak faydalanabilirsiniz. Kârlı Hesap’ınızı TL, USD, EUR ve Altın türünden açtırabilirsiniz. Kârlı hesabınızı en az 250 TL, Dolar ya da Euro olarak başlangıç limitiyle açtırabilirsiniz.

Al Baraka ne zaman kuruldu?

1984, İstanbul, Türkiye

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş./Kuruluş

Albarakanın kaç şubesi var?

Şube sayısına göre Türkiye’nin 14. büyük bankası olan Albaraka Türk, 59 ilde toplam 235 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 5 666 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.albarakaturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Emlak katılım Genel Müdürü kim?

Türkiye Emlak Katılım Bankası Genel Müdürlüğüne Nevzat Bayraktar atandı

Albaraka Türk konut kredisi ne kadar?

Güncel Albaraka Türk Konut Kredisi Kâr Payı Değişimi
100.000 TL 60 ay
Ağustos 2020
Önceki aya göre değişim
Kar Payı Oranı
% 1,25
% 38,89
Maliyet oranı
% 1,31
% 36,69
Aylık taksit
2.379 TL
% 9,92
Toplam maliyet
144.397 TL
% 9,80

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler