Akbank Banka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma-2019 Güncel

akbank_müsteri_hizmetleri_direk_bağlanma_2019
akbank_müsteri_hizmetleri_direk_bağlanma_2019

Akbank, Türkiye’ de hizmet sunan en büyük ve en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. 30 Ocak 1948 yılında kuruluşundan bu yana yüzbinlerce müşterisi bulunmaktadır. Akbank günümüzde en fazla kamu sektörü ve özel şirketlerin kullandığı iş hesabı olarak kullanılmakdır. Kişisel olarak da en çok tercih edilen bankalar arasında gösterilmektedir. Genel itibariyle bir bankanın çok kullanılması, müşteri hizmetleriyle iletişim kurmayı da güç bir hale getirmektedir. Yoğunluk olduğu zaman müşteri hizmetlerine ulaşmak çok daha zor olur. Bazen de ilgili aramayı gerçekleştirdiğimizde şu tuşa basın bu tuşa basın denilerek süreç çok daha fazla uzatılmış olur. Bankacılık işlemlerimiz içinde her seferinde şubeye gitmek imkanımız olmayabilir ve bu sebeple müşteri hizmetlerini aramak hem zamandan hem de fazladan iş yükündün kurtarır. Bankaların ve Akbank’ın Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.

Pos cihazı problemleri, kart şifreleri, bankamatik de sıkışan para, ödeme yapma gibi birçok sebepten dolayı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Fakat mesaj yoluyla da halledilebilen işlemler vardır. Vakit kazanmak için bu işlemlerin kolaylığını öğrenip müşteri hizmetlerini aramak yerine daha kolay halledebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri
tıkla ara: 444 25 25

Akbank Banka müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Akbank Banka müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın birkaç tane yolu vardır. Direk bağlanma yollarını sizlere açıklamadan önce çok kısa bir öneride bulunacağız. Akbank’ın çağrı merkezi, müşteri sayısının yüksek olmasından dolayı her zaman yoğundur ve sıra olmaktadır. Sizde bu yoğunluğa takılmadan işlemlerinizi yapmak istiyorsanız Akbank Direkt internet şubesine giriş yapabilir (https://www.akbank.com/) ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek de banka işlemlerinizi hızlı ve güven içerisinde halledebilirsiniz. Akbank’ın mobil ve internet şubesi yüksek güvenlik önlemleriyle korunduğu için içiniz rahat bir şekilde bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Akbank Direk Bağlanma 1: Eğer müşteri hizmetleriyle acil görüşme yapmanız gerekmiyorsa müşteri hizmetleri numarası olan ‘’444 25 25 ‘’ veya ‘’ 0850 222 25 25’’ hatlardan birini arayın. Operatör bağlandığında sizden TC kimlik numaranızı ya da kart numaranızı tuşlamanızı isteyecektir. İşlemleri yapmak için 9’u tuşladığınızda müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bir diğer yol; ‘’444 25 25’’ numaralı hattı arayıp 2’yi tuşlamanız ve TC kimlik numarası ya da müşteri numaranızı girmektir. İlerleyen bu işlemde kart numaranızın son dört hanesi istenecektir. Bunu da tuşladıktan sonra kart şifresi istenecektir. Kart şifresini de tuşladıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Akbank Direk Bağlanma 2:

1.İlk olarak telefonunuzdan “444 25 25” yada “0850 222 25 25” numaralı Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayın.
2.Karşınıza çıkan telesekreter konuşmaya başladıktan sonra “4” tuşuna basın.
3.Daha sonra “2“yi tuşlayarak ilerleyin.
4.Bu işlemden sonra da art arda “0“ı tuşladıktan sonra Akbank müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Bankanın herhangi bir müşterisi değilseniz bilgi almak ve kredi kartı başvurusu yapmak için arama yapabilirler. Cep telefonu aramalarında tarifeden düşülecek olan arama süresi, sabit hat aramalarında normal konuşma süresi fiyatından fiyatlandırılır.

Bu size yardımcı oldu mu?
EvetHayır
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler